Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az kizáró ok lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az kizáró ok lehet egy fiúnál ha kedveli az extrém sportokat és nem csak nézi, hanem ki is próbálja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan sportokra gondolok mint hegy- és sziklamászás stb stb (bármi aminek köze van a hegyekhez)

És ha a kiszemelted/barátod ezt csinálná mennyire féltenéd?



2020. febr. 9. 06:52
 1/7 October15 ***** válasza:
91%

Azért szerintem léteznek csajok akik szeretnek hegyet/sziklát mászni szóval "piaci rés" azért akad.


Másrészről félteni nyilván féltenének, de dombról lefele 70-el bringázni sem különösebben veszélytelen vagy tudom is én... kb bármilyen sport közben letudsz sérülni igen szépen. Bár tény hogy a sziklamászásnál azért ez a veszély hamarabb realizálódik bárki fejében mint mondjuk bringázás esetén.

2020. febr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért azokat keresed, akiknél ez kizáró ok? Miért nem azokat, akiknek nem az?


[link]

2020. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A férjemmel meg tinikent jöttünk össze, akkor meg extrém módon biciklizett. Ahogy éreztük hogy komoly a kapcsolatunk, megkérte a kezemet, megbeszéltük hogy leáll az életveszélyes dolgokkal, ráadásul aztan jöttek a gyerekek is, mióta ők vannak, azóta meg méginkább extran vigyázunk magunkra.
2020. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyáltalán nem lenne az. Én lovagolok, és azért az se egy veszélytelen sport, + én is szeretem az extrém sportokat, csak sajnos kipróbálni nincs időm/lehetőségem. Szóval szerintem azért vagyunk olyanok akiknek ez nem hátrány.
2020. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kizáró ok nem lenne, de azért aggódnék
2023. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok, sakk közben is meg lehet halni :)

Tehát aggódni, biztos aggódnék

2023. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hegymászás nekem kicsit sok, főleg, ha komolyan csinálja. Állandó utazás, milliós költségek.


Párom terepmotorozik, a kisfiunkat is viszi magával

2023. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!