Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Elmentem egy házibuliba ahova nagyon nem volt kedvem menni de meghívtak és szülinap volt szóval illett elmenni. Kitalálták hogy játszunk blow and Kiss játékot amibe szintén nem akartam játszani a barátom miatt de aztán egy körre rátettek. A lényeg hogy a fiú aki melett ültem leejtette véletlen a kártyát és egy pillanatra összeütközött a szánk, tehát nem volt semmi puszi sem csók sem semmi. Nagyon rosszul érzem magamat. Szerintetek?

2020. febr. 20. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Emiatt nem kell rosszul érezned magad.

Nem történt semmi komoly és te úgyis a barátodat szereted.

Felejts el az egészet. Ez bárkivel előfordulhat.

Nem gáz.

2020. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmondanám a barátomnak a dolgot

Mivel ez semmi igy ugy sem akad ki rajta ha normális és így te is megszabadulsz a bűntudattól

2020. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek túl reagáltam hogy ennyire aggódók miatta?😅
2020. febr. 20. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Fura, hogy hogy ért össze a szátok 😂😂😂


De túl reagálod :)

2020. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!