Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókos sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos sztorik?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
A nap kezdett nyugovóra térni, a madarak lassan abbahagyták a csiripelésüket, helyettük a tücskök dallamos ciripelését lehetett hallani. Már csak mi ketten voltunk a parkban. Barna, göndör haját úgy fújta az északi szél, mint a fa leveleit. Tett egy lépést felèm, piros orcával, mint akinek kicsípte a hideg szellő bőrét, majd lágyan egy forró csókot hintett puha, bársonyos ajkaimra. Az idő megàllt bennünk, csak egymásnak éltünk. Szemében boldogság csillogott, mit én adhattam meg neki.
2020. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

#1

Ettől a csöpögéstől elkapott a hányinger

2020. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

#1

Szerintem nagyon szépen leírtad! :)

2020. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Dehàt a csókakkor jó, ha èrzelmes! Persze, nem mindenkinek. Mondjuk szàmíthattàl volna rà, hisz a csókos sztorik legtöbbször csöpögősek.

#3 nagyon aranyos vagy ☺️

2020. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen írtad le 1-es
2020. márc. 6. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
17 voltam, egy buliban történt félrészegen, a pasit azóta se láttam. Számomra ez ideális volt, nem szeretem a romantikát.
2020. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem első hogy csak poénból írtad így. Ez így már nem jó :D
2020. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es miért nem jó?
2020. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
Mocskosul féltem az első csóktól, a szextől érdekes módon sokkal-sokkal kevésbé. Kb. három napig tartott a macska-egér játék, nagyon türelmes volt a srác. Utoljára épp egy nappalra bezárt szórakozóhely kiülős részén voltunk kettesben. Ismerős terep volt, már évek óta jártam oda, félbevágott rönkök voltak a padok. Folyton hozta a helyzeteket, picit mindig sarokba szorítva, de ügyelve arra, hogy ha akarok, kibújhassak. Aztán egyszer erőt vettem magamon és megtettem. Emlékszem, akkor épp a korlát és az egyik oszlop sarkába voltam "szorítva". Utólag visszagondolva elég gyerekes voltam és természetesen alaptalan volt ennyire félnem az egésztől.
2020. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!