Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kakiltam a baratom szuleinel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakiltam a baratom szuleinel, es most magyon kellemetlenul erzem magam :S tobb lent! :? )

Figyelt kérdés

A baratommal csak 2 honapja vagyunk egyutt (16 eves vagyok)

Es 5napot nala lehettem megengedtek a szuleim.. csak az volt a problema, hogy en mielott eljottem kakiltam is mert tudtam hogy nala nem merek, nemtudom miert es a 4dik napban mar annyira kellett megint, hogy sirtam a fajdalomtol, es nagyon rosszul is lettem igy hat elmentem nagy nehezen titokban delutan ...

Aztan ilyen nagyon rossz naluk ez a tartaly, nem viszi le rendesen a cuccost :D ...... en pedig azt hittem hogy oke le ment az ... Aztan nem, es utana ki jott a baratom anyukaja a szobabol mert kellett neki pisilnie es hallottam hogy folyamat huzza le a wct :SSSS Es en most olyan kellemetlenul ereztem magam (erzem) hogy rendesen mostmar ettol bagyok rosszul ... nem hiszem el mar csak az kell hogy elmonjda a baratomnak hogy mit csinaltam ...

Valakivel tirtent mar hasonlo szitu,m? :(



2020. márc. 16. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Te nem szoktad megnézni lement-e rendesen?
2020. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
74%

Jesszus.... :)

Ne parázz, a kakilás teljesen természetes dolog, viszont a szégyenérzeted ezzel kapcsolatban egyáltalán nem természetes. Főleg nem tartogatni, rengeteg egyéb betegséget okozhat, ha tartogatod. TUdtad, hogy minden főétkezés után kellene mennünk wc-re? Akkor működik megfelelően a bélműködésünk.

2020. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

1: voltam hasonló szituban, a saját WC-nk régen ilyen volt... WC-kefe segít, próbálj ügyeskedni vele


2: oké, hogy valószínűleg nincs olyan szinten a kapcsolatotok, vagy csak ti nem vagytok olyanok, hogy erről beszéljetek, de szerintem szólj a barátodnak és/vagy a családnak; nehogy már te legyél a hibás ezért

2020. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire parázol, akkor ne legyél náluk ilyen sokáig.

Máskor meg húzd le többször, amíg le nem megy.

2020. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :(

Most egy evig nem talalkozok veluk az biztos ..... de ez vsak vicc az rosszabb kenne :(

2020. márc. 16. 08:44
 6/11 A kérdező kommentje:

De akkor meg az lett volna a feltuno ha tobbszor lehuzom ... mar ugy cinaltam mintha fujnam az orrom es a wcbe dobtam bele hogy kegyen miert okom h megint lehuzom es akkor mar ugy lattam h lemen mt ....

Aztan megse .. amugy hasznaltamwc kefet is ..... :/ na m1 yyy ..

nem tudtam elore hogymajd ennyire kell, maskor sosem kellett igy mint most nemtudom lehet az izgukaszol v figalmam sincs .. ez van megtirtent sajnos :(

2020. márc. 16. 08:45
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Te teljesen h*lye vagy!

Az anyagcsere természetes dolog. Nekik sem azért van WC-jük, hogy csak nézegessék!

2020. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez a hét eddigi legjobb trollkérdése.
2020. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kivancsi lennek ha hasonlo szituban lettel volna mennyire troll lett volna ...
2020. márc. 19. 08:51
 10/11 bence126 válasza:
Nagyon sajnálak téged 😢😢 azért nem ment le mert jó nagy volt a kakid?? Kemény volt? Nagyon meg tudlak érteni téged 😢😢 én se tudok ellmenni idegen helyen pedig fiú vagyok 😢😢
2020. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!