Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lányom szobájában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lányom szobájában óvszert találtam?!

Figyelt kérdés
Tegnap takarítottam a szobájában és az íróasztala fiókjában találtam egy doboz Masculan Sensitive óvszert.Hogy kérdezzek rá nála?Egyszerűen nem bírom felfogni hogy a 13 éves kislányom már nemi életet él.. 41/N

2020. ápr. 18. 08:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Mégis mire akarsz rákérdezni?
2020. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Örülj neki hogy használ,anélkül kellene neked a véletlen baj mi?
2020. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
A világ felgyorsult. Lassan normális lesz hogy a fiatalok ennyi idősen élnek nemi életet. Szerintem inkább örülj, hogy van neki és gondol a védekezésre, mintsem korán lenne anyuka.
2020. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Rendesen. Te vagy az anyja. Én 21 éves vagyok es nekem nem tartottak soha felvilágosítást sem a szexről se a menszeszről. Az anyámmal valo kapcsolatom a legjobb ami lehet egy anya lány között kivéve ezt a pici apróságot, ami miatt ez a két témat annyira nem tudtam vele meg beszélni pedig sokszor hiányzott volna. Szerintem ne kövesd el ezt. A hibát jo ha bízik benned. A lányod
2020. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Pedig valószínű, hogy nem is most kezdte ezek szerint, mert csajok ritkán tartanak maguknál is. Ha én is mentem lányhoz akkor mindíg kellett hogy nálam legyen, mert lánynál nem volt. Pedig ők nem ilyen kicsik voltak.
2020. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,ma rákérdezek.De nekem ne mondja senki hogy ez normális..A tojáshéj még a fenekén van..
2020. ápr. 18. 08:35
 7/30 anonim válasza:
90%
Nem lehet, hogy felvilágosító órán kapta?
2020. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem hinném mivel felvilágosító órán nem kapnak szerintem egy egész dobozt.Betétből és tamponból is csak 1-1-t.
2020. ápr. 18. 08:40
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Ismerek olyat aki már 13 évesen 20 éves srácokkal volt.

De ő elég sex mániás tehát nem valószínű, hogy itt is ez a helyzted de ki tudja.

2020. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy az anyja, leülsz vele és megkérdezd, hogy mi van. A másik: lehet, hogy a világ felgyorsult, de a gyereked nevelése a te felelősséged és a te kezedben van. És az ehhez való eszköz is.


Valóban elmebeteg gondolat, hogy 13 éves szeretkezzen bárkivel is. Összekeveri a szeretet a szerelemmel, a személyisége éretlen, és kiskorú. Aki pedig 13 évessel szeretkezik, az bűncseelkményt követ el - csak szólok.

2020. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!