Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túl tenni magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túl tenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve szenvedek egy fiú miatt, lényegében kihasznált és eldobott(sajnos nem ő az egyetlen)

Mikor túl lépnek rajta, vagy legalábbis azt erzem hogy már nem akarom Őt, mindig felbukkan és megkeres.. Mivel szeretem és nem tudok szemet hunyni a megkeresésére mindig válaszolok neki, és felveszem ha hív.

Nemrég megkeresett azzal, hogy találkozzunk, bekuljunk ki, megváltozott, jó lesz minden stb..

Ez már kb 3-4 alkalommal így volt, aztán minden alkalommal az volt persze a vége, hogy 1 héten belül undokka vált vel, és azt mondta nem akar engem, és nem azért keresett meg, hogy találkozzunk vagy újra kezdjük, hanem csak eszébe jutottam.

Nekem ezzel mindig fájdalmat okoz, és meg az sem múlt el, ami ezek előtt volt..

Egyenlőre nem akarok magamhoz közel engedni senkit, pont azért hogy ne essek újra abba a gödörbe amiből most próbálok kimászni.

Hasonlóan volt már valaki?

Hogy lehet ezt a legkönnyebben elfelejteni?

20/L



2020. ápr. 19. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég mérgező helyzetben voltál többször is, újra ugyanazokba a pofonokba szaladva. Először is fontos lenne ezt az emberi hulladékot kiirtani az életedből finom kis tiltásokkal, hogy soha ne tudjon megkeresni ismét, másodszor viszont megkéne tudnod miért mentél vissza többször is mikor egyértelmű volt hogy ismét csak hülyét fog csinálni belőled és kihasznál.


Pszichés okai is könnyen lehetnek ami miatt úgy érzed nem tudsz elszakadni, pl. ha durvább volt a kapcsolat, akkor akár traumás kötődés is kialakulhatott. Szakembert mindenképp javaslok, akivel elkezditek majd a belső munkát, segítve feldolgozni a múltat választ találva a miértekre, miközben fejlesztitek az önbizalmad és kialakítjátok a határaid.

2020. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy elolvastam az első gondolatom az volt, hogy írj rám és én majd elfelejtettem veled. És most nem kell rosszra gondolni xD


Amúgy elhiszem, hogy szereted deeee ha valaki mindig bunkó és ki is dob téged akkor nem gondolod, hogy ideje lenne tovább lépni? Oké, hogy szar és nem akarod meg tenni de ez az egyetlen megoldás ha megpróbálod ki zárni az életedből.

Te túl jó vagy hozzá ő pedig egy farok, akkor biztos kell ez?

2020. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyértelmű hogy nincs erre szükségem..

De mégis mi lenne az első lépés..?

2020. ápr. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!