Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép ha egy lánynak barna haja és zöld szeme van?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiú ismerősömnek a szőke hajú kék szemű lányok jönnek be? De mindenki véleménye érdekel, kinek mi tetszik a legjobban?

2020. máj. 2. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Hülyeség, hogy kinek mi tetszik.
2020. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon buta a kerdes. Barna haju zoldszemu lanyokbol

Is vannak rondak meg szepek ugyanugy mint a kek szemu szokekbol.

2020. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stark2000 ***** válasza:
72%

Nem a szem szín, hanem a tekintet a fontos, az fogja meg az embert.

És nem a haszín, hanem az összkép számít.


Szépnek szép amit leírtál, de azért ettől még nem lesz valaki szép. Ez sokkal összetettebb, hisz egy ember szépségét, külsejét nem csak a haj színe, szem színe határozza meg.

2020. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ezt nem lehet így megmondani. Az összhatás a fontos, de nálam ez nem lenne döntő.

Az én ideálom a fekete haj, sötét szem, világos bőr a barátnőm is ilyen, de akkor is őt szeretném ha mondjuk vörös vagy barna haja lenné és zöld szeme.

2020. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a barnák jöttek be. A szemszín mindegy csak barnahajú legyen.
2020. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A barna haj nekem a kedvencem. A szőkékért meg pont én nem vagyok annyira oda. A zöld szem meg ritka és szerintem gyönyörű, ha ismerném a személyiséged és tetszene, már beleéd is zúgtam volna

19/F

2020. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem tetszik a zöld szem.
2020. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tajnai.esztike.hunga válasza:
100%
Szerintem igen, de ilyenből is vannak szépek is, csúnyák is. Amúgy meg kinek mi jön ben!
2020. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!