Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, mi a jó abban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, mi a jó abban, ha a kiszemelteteket, párotokat kényszeredetten bele akarjátok szuszakolni egy ideálba?

Figyelt kérdés

Példa:

A lánynak, akivel ismerkedek az a mániája, hogy olyan vagyok mint Damon a Vámpírnaplókban. Már fülig szerelmes a kis álomképébe meg amit még bele akar látni és ez rohadt idegesítő.

És nem csak csajok csinálják ezt.

Ebben mi a poén?



2020. jún. 16. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyat akar amilyet elképzelt magának. Mert ugye abba szerelmes. A kis tinik nem tudják, hogy a világ nem így működik. Ismerkedj idősebbekkel, akkor nem lesz ez.
2020. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom ez miért jó, de gyakori. Hajlamosak vagyunk külsőleg/belsőleg idealizálni a másikat, de ez (általában) eltűnik ha megismered és rájössz, hogy közel sem olyan tökéletes mint amilyennek hitted. Majd ha megismerkedtek jobban el fog múlni. Ha meg nem szólj neki, hogy “rohadt idegesítő”.
2020. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már szóltam neki. Szerinte azzal, hogy zavar, csak igazolom, hogy tényleg olyan vagyok. :P
2020. jún. 16. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég éretlen lehet a lány..
2020. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!