Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves fiúk, titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves fiúk, titeket mennyire zavarnak a pattanások egy lányon?

Figyelt kérdés
Az arcomon nincs sok, csak néha egy-egy, de a hátamon és a vállamon vannak/voltak, hálistennek egyre kevesebb. Amit én nagyon szégyenlek hogy ezeknek megmaradt a helyük... nem tudom, szerintem pl ha egy strandon ha meglátják elég visszataszító:(
2020. jún. 28. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A srácok is pattanásosak. Hegek ellen pedig rendszeres radírozás, de ne vidd túlzásba se.
2020. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van még pattanásod, akkor menj el borgyogyaszatra, és akkor nem fogsz tovább szenvedni. (Érdemes magánra menni, mert az fog veled foglalkozni)


Amit leirtal, az nem is feltűnő, csak te érzed annak ;)

2020. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2020. jún. 29. 00:13
 4/8 anonim válasza:

Én már szerencsére túl vagyok a szokásos magán bőrgyógyászos gyógyszereken.:) ( Isotretinoin ha érdekelne,csak akkor ajánlom ha tényleg nagyon gyulladt,piros és nem másért hanem magad miatt szednéd !! )

Általánostól kezdve olyan megjegyzéseket kaptam,hogy “szép lennél ha nem lennél pattanásos...” és társai. Teljesen elszívták az önbizalmam és elkezdtem kapargatni meg nyomkodni és sajnos pár heg meg is maradt. Nem szabad hagyni,hogy más emberek véleménye a külsődről ennyire lehúzzon,hogy szégyellned kelljen magad miatta.

A barátomnak akkor is tetszettem amikor még nem múltak el.:)

Te is fogsz találni egy ilyen embert,aki meg ilyenek miatt nem szeretne veled kezdeni semmit inkább ne is pazarold rá az időd.Ezek olyan dolgok amikről általában nem is tehetünk,nekik is vannak hibáik.:)

2020. jún. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van.. köszönöm szépen neked is!:)
2020. jún. 29. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az a gondod, hogy pattanásos vagy, bőrápolással meg tudod oldani.

Én egy krémmel szoktam kenegetni az arcomat, ami "eltünteti" a pattanásokat és gátolja az újabbak előjövetelét. Szerintem ez rajtad is segíthet.

F

2020. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6., mi a krém neve amit használsz?
2020. júl. 1. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
cadeavera young anti-pickel gesichtswasser
2020. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!