Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátnőmnek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek? 19/L

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm és a barátja nagyon sokat veszekedtek az elmúlt időkben és mindketten mindig hozzám fordultak. Tudni kell hogy a barátjával mi régen együtt edzettünk és szintén nagyon jó barátok voltunk. Így ő is mindig tőlem kért tanácsot legalábbis az elején még tanácsot utána már csak mindketten kibeszélték egymást nekem én pedig próbáltam őket kibékíteni. Most hogy "vége" a korlátozásnak a fiú többször is elhívott. Ezt én teljesen normálisnak vettem hát máskor is volt ilyen mikor összevesztek. Az utolsó alkalommal is rám írt hogy menjek át hozzá mert összeveszett a barátnőmmel és muszáj velem -beszélnie. Én jó barát módjára át is mentem. Mint kiderült semmi baj nem volt csak csinált nekem vacsorát hogy megköszönje nekem a sok segítséget és hogy mindig mellette vagyok. Kicsit fura is volt hogy a barátnőm nem volt ott. A vacsi végén felajánlotta hogy haza visz. Haza vitt és megcsókolt. Én azonnal ellöktem. Erre ő nem értette miért tettem ezt és elkezdett magyarázkodni hogy szerelmes belém és hogy szakítani akar a barátnőmmel mert hogy én vele ellentétben megértem őt és hogy én is szakítsak a barátommal. Olyan mérges lettem egyből felpofoztam és befutottam a házba. Ez egy napja történt. De azóta se szakított a barátnőmmel. Hogy mondjam el eut a barátnőmnek? Őt ismerve a végén én lennék a hibás mikor én csak jó barátként viselkedtem mindkettőjükkel.

2020. júl. 1. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először a barátodnak mondd el hogy mi történt, majd ő intézkedni fog :D
2020. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő már aznap este tudta és nem sok kellett neki hogy megverje a haverját
2020. júl. 1. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el kávézni a barátnőddel, vagy akármi, lényeg hogy személyesen mondd el. Mondod hogy van valami amiről szeretnél beszélni, és elmondasz neki mindent. Lehet annak tűnik, de nem nagy dolog
2020. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!