Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már soknak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már soknak számít?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok 74kg súly felesleggel

16/f

Szeretnék párkapcsolatot teremteni lányokkal aki persze szeret, de nem tudom hogy ez az én korosztályomban sok vagy pont jó. Még annyit hozzá teszek hogy nem sportolok mármint egy hónapig edzettem, de nem segített és szeretek játszani.


2020. júl. 18. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Tedd már fel értelmesen a kérdést! 74 kg vagy? Vagy tényleg 74 kg a súlyfelesleg rajtad és akkor 150 kilós is lehetsz...
2020. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is kb. ennyi vagyok magassàgba talán egy picit magasabb,de súlyba ennyi.


DE egyáltalàn nem vagyok túlsúlyos ,igaz lehetnèk soványabb is,de egy férfi ne legyen nádszál vékony.


Viszont,ha zavar akkor tegyél ellene,írtad,hogy szeretsz játszani,próbálj meg aktívabb életet élni,ha már napi 2-3x elmész sétálni/futni az is sokat segíthet,emellett pedig kicsit odafigyelsz a kajára és lemegy az a 3-4 kg. Plussz simán nőhetsz még.

2020. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 170 cm vagy és 74kg az még teljesen jó.


De amit az 1-es kérdezett jogos.

Mondjuk ha 170 cm vagy akkor 70kg nak kéne lenned.

Na most ha 70 vagy és van 74kg súly felesleged akkor 144kg vagy ami rohadt sok és kevés esélyed lesz egy rendes párkapcsolatra.

2020. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!