Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket nagyon zavar/tas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nagyon zavar/taszít, ha a lánynak pattanásos a háta?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok

Sajnos elég régóta ilyen a hátam, próbáltam már egy csomó mindent (bőrradír, kenceficék, egyéb cuccok), de egyszerűen sehogy nem lett jobb.Az arcomon alig szokott lenni, egy-egy néha előfordul, de annyi szerintem minden fiatal arcán van.


Nem hordok olyan ruhákat, amikből kilátszódhatna a hátam, takargatom, ahogy tudom, eléggé zavar, de anyum is mindig azt mondta, hogyha lecseng a kamaszkorom, biztosan el fog majd múlni.


Fiúk, nektek ez nagyon kiábrándító? Úgy értem, hogyha mondjuk oda kerül a dolog, és lekerül a ruha, és ez így kiderül, az nagyon tönkreteszi a hangulatot? Tudva, hogy aktívan teszek a dolog ellen, csak sajna valahogy semmi nem tetszik a bőrömnek :D


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 26. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy olyan fiúról van szó, aki csak a külsőd miatt van veled, annak biztosan nem fog tetszeni, aki szeret és elfogad annak meg egyáltalán nem fog szemet szúrni. Legalábbis én így gondolom. :D 20f
2020. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem zavarna, kicsit sem :)


De nálam nem csak akkor kerülne oda a dolog, ha olyat csinálunk, hanem pl masszázsnál is.

2020. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Fiú részről nem tudok válaszolni. Viszont próbáld meg az ételeket kicserélni, például a a fehér lisztes pékáru helyett teljeskiörlésű, rozs vagy ezekhez hasonló kevésbé finomított lisztből készült terméket egyél. Illetve kakaó, csoki, cukor és társait próbáld meg hanyagolni, nekem ezek mind segítettek. Ha nagyon durva egy bőrgyógyászt keress fel, tud “gyógymódot” rá. Vagy ha olyan állapotú kozmetikus is ki tudja tisztítani. És most bejött a pulcsis, sok réteges meleg felöltözős idő, de próbálj meg magas pamuttartalmú ruhákat hordani, legalább az legyen olyan ami közvetlenül a bőröddel érintkezik.
2020. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar.
2020. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Én szeretem betámadni őket, és kinyomkodni. Na persze csak akkor, amikor már eljött az idelye és megmerem kérdezni hogy megenedi-e.
2020. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem olyan durván mint pl egy fiúnak tud lenni(nekem is volt hogy olyan volt) akkor nem tragédia.
2020. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Menj el bőrgyógyászatra, majd fel fog irni neked egy gyógyszert.

Nekem semmilyen krém nem használt, se diéta.

Gyógyszerrel már 3. Hónaptol nagyon sokat javult.

2020. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. okt. 27. 08:54
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha kicsik akkor nem baj, viszont nekem a szép külső a fétisem..
2020. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Pont nem érdekelne. :D Sokkal fontosabb, hogy szemből mit látok. :)
2020. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!