Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé akar tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel kb 1 hónapja ismerkedek. Azóta voltunk 1 randin. Sajnos a 2 randit el kellett halasztani egyenlőre mert karanténba kerültem (csak megfigyelés alá, mert egy családtagom covidos lett és a randi után találkoztam vele és kiküldték ránk a tesztelőket is). A randi után 2 napra le akart jönni hozzám mert megtudta, hogy karanténba vagyok de ezt nem engedtem neki, mert nem akartam hogy tovább adjam a vírust, ha el is kaptam és túl korainak is érzem. Azóta, elmondta nekem, hogy találkozott egy barátjával (lány, legyen ő Anna). Szóval elmondta, hogy Anna nyakába "ugrott" annyira örültek egymásnak stb. - itt még nem gondoltam semmit -. Aztán pár nappal később jött egy olyannal, hogy egy lánnyal iszik (legyen ő Klaudia), aki csak úgy beállított hozzá. Klaudiával hajnalokig beszélgettek, másnap egyáltalán nem írt nekem.

Most van egy lány, legyen ő Fanni. Fannival és pár haverjával elmentem kirándulni. Készült a srácról fényképek, akivel ismerkedem. Erre most mondta, hogy Fanni azt mondta neki, hogy annyira jól néz ki, hogy lecsúszott a bugyija...

Ezt hogy vegyem le? Mi ilyenkor a megfelelő reakció? Féltékennyé akar tenni?



#randi #férfi #Most ez mi?
2021. márc. 15. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég ócska kisérlet hogy többnek tünjön szemedbe mint ami.

Annyira jónak akarja magát látatni

2021. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Ha van egy kis eszed akkor hanyagolod az ilyen egoista barmot örökre

2021. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezt, hogy gondolhatja? Nem juthat eszébe az ilyen embereknek, hogy ki is ábrándíthatja a másikat?:/
2021. márc. 16. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy taktika az ostobább lányoknál szokott müködni hogy a fiú előadja magát mennyire értékes, egoista nárcisztikus önimádó fuckboyok jellemzője ez a duma.
2021. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig nem tűnt fuckboynak,eddig. Mondjuk nem is adta önmagát a randin... :/ Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 16. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!