Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek, de olyan társaságba keveredett akik lefelé húzzák, és olyan mintha 2 személyisége lenne! Mit kéne tennem, hogy visszakapjam az igazi énjét!? 16/F

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nagyon naív. Igazság szerint 6 hónapot voltunk együtt, de nagyon elkezdett megváltozni, az emberek elkezdték lefele húzni, majd eltolt maga mellől. Kiderült hogy ezek csak fellángolások voltak, és visszaengedtem azzal a feltétellel hogy bizonyítsa be hogy ő még mindig az a lány akibe beleszerettem. Mind ezek után bizonyított 2 napig, majd utána megint mélyrepülés és írt hogy nem akar kapcsolatot most, írtam neki hogy 2 napja még akart VELEM kapcsolatot. Azt mondta azért mert nehéz elfelejtenie valakit, mert nem rég ért véget vele, hazugság hazugság hátán. Mondtam neki hogy ezek csak fellángolások voltak nem de? Erre csak annyit írt hogy HAGYJUK NEM AKAROK VITÁZNI.

Ma pedig azt láttam hogy Facebookra kiírta hogy kapcsolatban van, ma csütörtök van, hétfőn még nem akart kapcsolatot. (Tehát újabb hazugság)

És elmondta nekem hogy rossz társaságba keveredett, és ezért volt velem olyan, de rájött abban a 2 napban hogy még mindig benne van ebben a társaságban.

Most azt tudom tenni hogy várok, igazából megosztottam veletek ezt, hátha történt valakivel hasonló és van tapasztalata, de mindig elbizonytalanít az ahogy viselkedik.

Szóval a kérdésem az az hogy, Mit tegyek hogy újra olyan legyen mint régen? Vagy inkább ne tegyek semmit és várjak hátha magától rájön?! 16/F



2021. márc. 18. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nemfog újra olyan lenni,a sulimban a visszahúzódó lányből is nagy ragadozó lett,úgy kezdett el öltözködni mint az utcavégiek....
2021. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki rakta, hogy kapcsolatban van. Akkor valószínűleg, hogy összejött valakivel abból a társaságból és eleinte azt sem tudta, hogy mit akar azért mehetett vissza hozzád. Elképzelhető, hogy ezek csak fellángolások voltak feléd.

Nőként mondom. Hagyad, majd rájön magától. Egy ilyen lányért nem érdemes várni. Keress magadnak egy normális lányt, aki tényleg szeret és megbecsül. Normális fiúnak tűnsz.

2021. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.

Volt már ilyen nem egyszer, mindig visszajött, azért mert az interneten él konkrétan, szóval az hogy kapcsolatban van attól csak azt érzi hogy több. Beszéltem a szüleivel, és ők is mellettem állnak, és nem tudom mi volt a fiúval, de elvileg ütötte őt, meg trágár szavakkal is illette. Szerintem 6-8 hónap után sokkal jobban ragaszkodik hozzám, és szeretni engem szeret, ezt ő mondta, csak nála az ego előrébb van mint a szív jelen esetben. És a szülei is mondták hogy végig asszisztáltak az egészet, de csak arra ment ki az egész hogy elfelejtsen engem, de nem tudott. Szerintem akaratán kívűl rángatják bele, ő meg tűri az egészet.

2021. márc. 18. 10:45
 4/9 A kérdező kommentje:

1/3


Igen én sem pártolom a mostani öltözködését, sem a viselkedését, de azt mondta tanult a hibáiból, amit igazából még korai volt kijelenteni, mert nem tanult belőle, ugyan úgy visszament a hülyék közé, én voltam az a társaság neki aki csak is fejlesztette őt, szerettem mindig is! Mindent megadtam neki amit lehetett, és a jegyei is romlani kezdtek mostanság, amikor velem volt csomó tantárgyból javított, most meg lerontotta, az egoja sajnos többször van elől mint a szíve, és amikor a szíve előjön akkor jövök én a képbe, csak idegesít hogy semmit nem tehetek ennek érdekében

2021. márc. 18. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben ennek vget veték,biztos találsz egy olyan lányt aki veled marad mindíg,ilyenekkel nem érdemes,ha így elhagyogat. Vissza fogja ő sírni még magát. Kitartást!!
2021. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menthetetlen a lány, te megtettél érte mindent amit lehet, de egyértelmű hogy nem akarja hogy segíts rajta. Ez a típus csak a saját hibájából tanul és akkor se biztos. A társaságnak nagyon megakar felelni és ezeknél a ribiskedés a menő általában.
2021. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt, sokat segített!
2021. ápr. 4. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Végeredmény?
2021. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan ember vagyok akinek nagyon kis szinte van csak ego-ja, tehát a szívem vezérel. Várok a csodára, és arra hogy megváltozzon és keressen! (Ami ma meg is történt, de ez még mindig 1 a sok közül!)
2021. ápr. 4. 23:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!