Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok a barátomnál vécézni?

Figyelt kérdés

Túlságosan bereggeliztem, ittam egy nagy pohár tejet és most rajtam van az inger. De nem merek elmenni mert a szobája mellett van a mosdó.


17L



2021. márc. 21. 10:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
95%
Pihenj le egy kicsit hatha elmulik, de ha meg sokat leszel ott vagy nem mulik az inger, mondj valami kifogast pl. le szeretnel picit mosakodni egyedul, engedd meg a vizet es ugy el tudod intezni kozben a dolgodat, az sem lesz igy feltuno, ha sokaig leszel bent. Sok sikert! ;)
2021. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Sok vécépapírt ha előtte beteszel, nem fog hallatszódni semmi
2021. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Jajjistenem......


Azt hiszed h a barátod úgy gondolja h a lányok ilyesmit nem csinálnak?? 🤣🤣🤣🤣🤣

2021. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl kéne lépni ezen a ciki-nem ciki dolgon. Ha majd összeköltözöl valakivel, akkor is egyfolytában aggódni fogsz az ilyenek miatt?
2021. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Inkább a szagok miatt aggódom mert sajnos nincs ablak a mosdóban... 🙁
2021. márc. 21. 10:58
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Légfrissítő nincs ott? vagy vigyél be magaddal valami illatosat és fújd ki.

Ahogy fentebb írták, wc papír előtte a wc-be ha bedobálsz nem fog "csobbanni" és nem csak azért jó mert nem fog hallatszódni semmi hanem azért mert a víz sem fog felcsapódni. Tudom hogy ez nagyon viccesen hangzik de munkahelyemen annó ugyan ezt csináltam. :D

2021. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 mantis religiosa ***** válasza:
92%
Egy trükk:amint kijött a cucc, húzd le azonnal, csak azután bibelődj a törléssel. Jóval kevésbé lesz szagos a produkció. 😇
2021. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#5:

1/ szerinted a fiúk azt hiszik h a lányok parfümillatút kakkantanak? 😂


2/ minden wc-ben van elszívó vagy szellőzőkürtő! Ergo pwr perc múlva semmilyen szag nem lesz...

2021. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen, nem ciki sz4rni, emberi dolog xD Egyébként meg ha a szagok miatt aggódsz, fogadd meg a #7-es tanácsát, kapásból húzd le a cuccot, aztán nem fogja beszagosítani a klotyót.
2021. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kijött a barna maci húzd le a wc-t és akkor a szagok se lesznek vészesek.
2021. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!