Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Eltudnátok mesélni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Eltudnátok mesélni az első óvszer vásárlásotokat?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Hol vettétek? Gáz volt, vagy sem? Milyet vetettek?
2021. máj. 2. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

19. Nem volt gáz. Ez.. Normális. XD

Haverom javasolta a musculart, vagy mit, 900 ft. Teljesen jól működött.

Asszem a Rossmanban vettem. Bementem, kiválasztottam - uhh, asszem ez oké. És megvettem.

2021. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szexshopban voltam. Picit zavarban voltam, de nem volt semmi különös.
2021. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
16 évesen akkor barátnőmmel bementünk spárba őt küldtem oda megvenni mert gondoltam milyen vicces az
2021. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, Durexet vettem, nem volt gáz, bementem a Tescóba, levettem egy dobozkával, és az önkiszolgálós kasszánál fizettem.
2021. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
16 évesen, interneten
2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, aszem DMben
2021. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 voltam és masculart vettem. Nem volt sok tapasztalatom a témában és annak szimpatikus volt a doboza, azért lett az. Amúgy meg bementem a sarki kisboltba, levettem a polcról és megvettem. Előszőr kicsit igultam, de aztán hamar rájöttem hogy tök normális dolog óvszert venni és senkit nem érdekel hogy én most épp azt veszek, úgyhogy fölösleges ezen aggodnóm
2021. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert venni sosem gáz, még ha te úgy is érzed. Aki látja, az fog megfordulni a fejében, hogy "hmm egy ember, aki óvszert vesz". Vagy még ennyi sem. Amúgy, bementem a boltba és levettem a polcról. Kifizettem, és elmentem. Ennyi volt, neked is ennyi lesz.
2021. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Egy ember aki ovszert vesz" XD

Egy ember aki dugni fog ;)

Legalább irigykednek majd a vásárlók.

Amugy egyaltalan nem gáz, azert van a boltba h megvedd.

Az is fura lehetett volna amiko mega pakkot vettem ( ráadásul lányként), de nem erdekelt..

2021. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokat vegyél egyszerre és csak azt, meg mellé egy kis csokit! Aztán másnap ugyanígy! Fontos hogy ugyanahhoz az eladóhoz menj! Kicsit drága, de vicces :D
2021. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!