Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ölelkezős srácok a barátnőj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ölelkezős srácok a barátnőjük előtt is ölelgetni szoktak minden csajt?

Figyelt kérdés

Alapból szerintem engem zavarna, ha a pasim csak úgy ölelgetné a csajokat. Leírom a sztorimat, arra is írjatok légyszi véleményt😅

Szóóval van egy srác, aki tetszik már fél éve kb, de nem akartam vele összejönni, mert épp egy kapcsolatból jöttem ki, meg úgy gondoltam, hogy nem mondja komolyan, hogy komoly kapcsolatot keres. Egy baráti társaság által ismertem meg, általában olyankor szoktunk találkozni amikor mindenki ott van, de volt hogy párszor ketten is csináltunk valamit barátokként. Nem volt köztünk semmi, mert nem mentem bele, de folyton húztuk egymás agyát, hogy majd.

Aztán majdnem két hónapja összejött egy csajjal és most úgy néz ki elég komoly a dolog kettejük között, amin őszintén meglepődtem, hisz tényleg azt hittem, hogy ő az a tipic fuckboy.

Az elmúlt két hónapban sikerült őket elkerülnöm, de a héten 2x is beléjük futottam.

Legelőször nem volt olyan közvetlen, mint szokott, köszönésnél csak úgy odaköszönt, ami fura volt mert mindig nagyon ölelkezni szokott, de gondoltam ez van. Amikor mentek el, akkor megölelgetett, de akkor pont úgy alakult, hogy elköszönésnél így ketten maradtunk, mert a nővérem meg ez a srác csaja már megindultak kifelé. Ma viszont így az egész társaság ott volt. Amikor megjöttek megint kicsit távolságtartó volt, nagyon nem is beszélgettünk az este folyamán. De ugye ment a piálás, a végére be volt kicsit csiccsentve. Amikor így körbement mindenkitől elköszönni, eléggé megölelgetett, a csajszija ott állt tőlünk 1-2 méterre. Miután elmentek, az egyik barátnőm meg a nővérem is megjegyezte, hogy ahhoz képest, hogy ott volt a barátnője, hogy megölelgetett.

Most úgy érzem, hogy kettőnk között van egy elbaltázott lehetőség, mert lehet, hogy nem hazudott nekem az érzéseiről meg a szándékairól, de nyilván mindegy, mert barátnője van és nem fogok vele erről beszélni se, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy pontot tehessek magamban a végére.

18/l


2021. jún. 6. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra vigyázz hogy nehogy a barátnője tegyen pontot a végére azzal, hogy szétrúgja a hátsód, ha előtte ölelkeztek, pláne úgy hogy gondolom látszik rajtad hogy bejön a pasi.
2021. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársaimmal alapvetően öleléssel köszönünk egymásnak (fiú vagyok, a lányokra értem), valaki akkor is megölelt, mikor ott volt mellettem. Mondjuk ő ismeretlenül is meg ölelte a barátnőmet, aki később úgy számolt be róla, hogy milyen aranyos, hogy őt is megölelte. De egyébként sincs baja vele, csak az exem csesztetett állandóan azzal, hogy ne ölelgessek senkit (pedig másik iskolába jártunk, tehát nem is előtte történt). Szóval vigyázz, mert abszolút emberfüggő.
2021. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!