Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek még ilyenekben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek még ilyenekben is a romantikát látni az emberek meg "shippelni" őket?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy a legjobb kategória, de mivel egy 11 éves kiskamasz kislányról van szó elsősorban, ezért teszem ide.


Nos, van ez a videó: [link]


A felkötött hajú lány meg a szőke hajú "fiú" a lényeg, róluk lenne szó. Hát mit ne mondjak, egyenesen meglepődök egy-két kommenten, hogy hogy lehet erre a kettőre ilyet mondani, hogy összeillenek meg, hogy vibrál köztük valami...? Tény, hogy a pali 14 évesnek vallotta XY okokból magát, de valójában már huszon éves, és ok, így hogy az ember, aki nem ismeri nem tudja, hogy egyébként jóval idősebb(Én is csak a kommentek miatt tudom), a kislány pedig mint írtam 11, amit egy másik videóból tudok, így nincs vele annyira nagy gond ha csak a kort nézzük, mert 3 év nem lenne alapvetően sok ebben korban. De nem igaz, hogy nem látják, hogy a csávó vagy kétszer nagyobb meg ötször fejlettebb testileg a gyereknél, mégha ennyi is lenne köztük a korkülönbség sem értem mi az, ami miatt össze illenek, azon kívül, hogy egyébként aranyosak így együtt, én inkább egy ilyen nagytestvér-kishúg szerű kapcsolatot látok itt, nem egy szerelmes párt.


Ha valaki esetleg nem érti miért zavar ez engem ennyire, meg még mielőtt jönnek a "nem az én dolgom", "azzal shippelsz valakit, akivel akarod" féle válaszok, Michael Jacksonnak pl. pont azért kellett olyan sokat szenvednie és valószínűleg azért is halt meg, mert néhány ember nem bírt a fantáziájával és többet látott bele olyanokba, amikbe nem kellett volna. Csak egy példa.



2021. júl. 1. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Most nem tudom h ezek kínaiak vagy japánok bocsi!

De mind a két országból lehet olyan felvételeket látni, ahol bordélyokban meg erotikus helyeken kiskorú gyerekeket rajzolnak fel a reklám táblákra (manga stílusban), meg megy náluk a hentai ahol kiskorú lányokra hajazó karekterek szexelnek felnőttekkel.

Szóval ilyen aberrált pedofil társaságnál nem lepődök meg azon, amit írsz...

2021. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Shippelésnél nem feltétlenül a jelenkori személyekre gondolnak az emberek, hanem majd az x év múlvánra, mikor majd nagyobbak lesznek.


Pl Himawari x Kawaki (Boruto). Az animében Himawari még csak 10 éves, Kawaki valamennyivel több, de mint Naruto-Hinata esetében, pár éven belül ők is lehetnek egy pár. A Sima Narutoban (12 évesek mindketten) pl Hinata enyhén érdeklődött Naruto iránt. Zavarba jött, elpirult a közelében. Aztán a Shippuuden végén meg is lett az esküvőjük. Ilyen 19 lettek már addigra.



Amúgy nyugati szemmel az ázsiaikról nemigazán lehet megmondani, hogy hány évesek. Ha csak rájuk néz valaki, simán hiheti hogy kb egykorúak.

2021. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Jó, de azért azok csak anime karakterek, nincsen személyiségük, csak kitaláltak, ők viszont meg húsvér emberek, ne vegyük őket egy kalap alá. Nekem semmi bajom nem lenne azzal, ha mondjuk a lány X év múlva, 18-20 évesen újra összefutna valahogy a sráccal, egymásba szeretnének, összejönnének, stb., mert 2 felnőtt emberről lenne szó, de most még így, hogy a lány csak 11, a srác meg egyébként 26, nem egészséges dolog shippelni őket. Hát szerencsétlen gyerek még a fiúk iránt sem érdeklődik szerintem, a szakításról a hörcsöge jutott eszébe, egy meztelen felső testre meg azt mondta, hogy "gross". Hát ő mégcsak egy kisbaba ilyen téren ahogy anyám mondaná.
2021. júl. 2. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy olyan emberről, aki lábnál fogva kilógatja a gyereket az ablakon inkább nem mondanák véleményt, mert egy szr alak, pont.
2021. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
*nék
2021. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
gondolom ez a srác valami celeb lehet vagy kpop sztár, és egy ilyen szerepkörben lévő személy általában nem húsvér emberként tűnik fel, és egy tizenéves miért ne rajonghatna érte, vagy gondolhatná vonzónak. ez a shippeléses dolog egyébként egyáltalán nem komoly, nem véletlen hogy többnyire fiktív karaktereket szoktak shippelni (főleg ha amúgy semmi romantikus kapcsolat nincs köztük :DDD), ez jobban hasonlít egy ábrándhoz, mint valós preferenciákhoz.
2021. júl. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem értelek, te magad írtad, hogy akik nem tudják ki ez azok nem tudják, hogy nem 14 éves(Mondjuk erre rögtön azután a mondat után utalt is Johnny barátunk), de ha valaki így mondja, hogy össze illenek, akkor azzal nem értem tényleg mi a probléma. Az, hogy magasabb meg fejlettebb testileg a lánynál nem sokat számít, ez most ugyanolyan, mint ha egy magas, kigyúrt férfi jönne össze egy vékonyabb alacsony nővel.


Ha meg esetleg valaki úgy shippeli őket, hogy tudja, hogy 26 éves, azzal sincs feltétlenül gond, ez nem azt jelenti, hogy támogatja azt, hogy már ma holnap összejöjjenek, csak egyszerűen úgy gondolja, hogy megvan köztük a közös hang és akár lehetne is köztük X év múlva valami.


Plusz ne felejtsük el azért azt se, hogy ez a shippelés dolog inkább a fiataloknál jellemző, azon belül is inkább a lányoknál, a tinik még maguk is ilyen álmodozók, ilyen meg olyan sztárokért rajonganak és legyünk őszinték, hajlamosak többet belelátni ebbe-abba, ugye "Rám nézett a tanár" és hasonló kérdések.


De szülői oldalról is nézve, igaz nekem még csak 2 éves a kislányom, de szerintem minden normális szülő szeretné, hogy a lánya első szerelme ne egy bunkó paraszt legyen, fogadni mernék, hogy minden szülő átmenne hírtelen tinilányba, ha a 11 éves gyereke egy rendes, normális sráccal érezné jó magát, ehhez mégcsak szerelmeseknek sem kell lenniük egymásba.

2021. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor először láttam ezt a videót, rendesen meglepődtem, amikor azt mondta a szőke, hogy 14 éves. Mondom, egyáltalán nem néz ki annyinak, hanem sokkal többnek. Aztán rákerestem a nevére a kommentek alapján és akkor már stimmelt minden. :D Le van ejtve, hogy milyen szerepet játszik a videóban, a nézők nem voltak részei annak az x perces, egyébként nulla romantikus felhangú szerepjátéknak (ami konkrétan csak annyiból állt, hogy a csávó 10+ évvel fiatalabbnak mondta magát) és amikor már vége, nem írják le kommentbe, hogy de összeillik a gyerek a felnőtt férfival. “Vibrál közöttük a levegő” meg a nagy lócitromot, ezeknek hiányzik már egy jó nagy vibrálás, azért látják bele ezt minden emberi interakcióba.
2022. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!