Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg így megy Tinderen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így megy Tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még nem próbáltam soha a Tindert, gondolkodtam rajta hogy ki fogom, de egyelõre még nem tudom. Rengeteg olyat hallok innen onnan,hogy csak akkor lesz valamilyen kapcsolat vagy bármi Tinderen ha (pl. egy Panamera-ban ülve flexelsz 2-3 millióval, rolex stb.) akkor nagyobb az esély arra hogy valami legyen is belõle. Ez mennyire igaz? Tehát ha én most mint egy anyagilag átlagos ember felmegyek tinderre, jól nézek ki stb. akkor lehet bármi is az egészbõl? Vagy csak offolni fognak?

19/F



2021. júl. 12. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Én fent vagyok rajta,mindig vannak matcheim,de még 1 lánnyal sem beszéltem,jó egyszer ráíratam egy lányra vissza sem írt,hanem egyből dobta a matchet...amúgy ugyan olyan a legtöbb lány mint előben,ha meglát egy jó kocsi mellett már nedvesedik....
2021. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet belőle de elég kis eséllyel. Ennek 2 oka van:

1. Az ilyenek sokkal több srác használja mint csaj. Gondolom nem kell magyarázni mi ezzel a probléma férfiként...

2. A nők kimutathatóan(pont a tinder alapján) a férfiak felső 20%át szrrá lájkolják, a többi meg hoppon marad.

Biztos csak incel picsogás a részemről de tapasztalatom szerint a mai lányoknak olyan elképesztő igényeik vannak amit a férfiak nagyrésze soha nem fog tudni megugrani.

2021. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalmi szexpartnert keresel akkor használd a Tindert.

Látnia kell a nőnek hogy jól menő független, felnőtt férfi vagy saját egzisztenciával (valakinél a család se akadály). Ehhez hozzátartozik a menő óra, kocsi, saját lakás, középvezetői állás, évente valamilyen tengerparti nyaralás. Tehát ez inkább a 35+férfiak játszótere.

Na most ha te normális barátnőt keresel akkor se reménytelen a dolog de kalkulálj azzal hogy ha valakinek szimpatikus is vagy, dumáltok pár napig akkor egyszer csak eltünik a csaj (talált jobbat).

Fent vagyok de nem igazán veszem komolyan, az látszik hogy az alkalmazás arra van kihegyezve hogy vegyél Goldot, Plust, kamumatchek nekem is jönnek.

Nyilván nem lehetetlen, nekem is van olyan barátom aki évekkel ezelött ott ismerkedett meg a menyasszonyával de ez nem túl gyakori, szerintem a legtöbben a könnyű p**ci reményében regisztrál fel.

Ha tényleg jól nézel ki akkor fogsz találni csajt, onnantól a dumádon múlik hogy lesz-e randi.

Elég fiatal vagy, gondolom vannak csaj osztálytársaid (vagy voltak) akikkel a nyáron is tudsz beszélgetni, én a helyedben náluk tapogatóznák hogy van-e olyan barátnőjük akinek bejönnék, ki az aki csak nyári kalandot keres stb.

Vagy dolgozol akkor veled egykorú kollegináknál ugyanezt csinálnám.

Esetleg elmehetsz szórakozóhelyekre ismerkedni, ennyi idősen nem gáz de nekem pl. a 30-hoz közel már hányingerem van ezektől a helyektől, ráadásul öregnek is érzem magam hozzá.

2021. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én használtam a Tindert. Komoly kapcsolat céljából regisztráltam,panaszkodik sok nő hogy ők bezzeg komolyat keresnek,de csak szexet kereső pasik találják meg őket.

Hát én már az elején jeleztem a csajoknak hogy komoly kapcsolatot akarok.

Volt nem egy olyan lány akikkel hetekig leveleztem,aztán a randi előtt mindenféle kamu indokkal leléptek. Beleuntam hogy mindenki csak beszélgetni akar és semmi többet.

Szóval ha a csajok lelki szemetesládája akarsz lenni,akkor regisztrálj nyugodtan a Tinderre.

2021. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!