Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak ha valaki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha valaki nem ír vissza napokig az üzenetemre, de közben elérhető?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy engem ez nagyon zavar, mert az illető nem is megy rá hogy látta, de biztos vagyok benne hogy látta, hiszen többször is elérhető volt a napokban. Mégsem ír vissza, pedig előtte minden rendben volt, jókat beszélgettünk. Tényleg nem tettem semmi rosszat.. Titeket ez nem szokott zavarni?

2021. aug. 11. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

A lány nem válaszol, akkor sokat nem akar tőled, ha eddig jól beszélgettetek azt jelenti hogy unatkozott xD

Ha fiú, akkor meg játszik, csak lyuk kell neki.

2021. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha a messengeren írtál neki, akkor az alkalmazás nem mindig jelzi ki, hogy valaki írt neked. Nekem pl többször rá kell mennem egy nap a messengerre, hogy megnézzem, valaki üzent e.
2021. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer egy lány (3 napos chatelés után) azt írta, hogy 10 percre el kell mennie. Lassan 4 hónapja telik a 10 perc. Vagy elfelejt, vagy nem érdekled. Amúgy van egy olyan messenger bug, hogy pár nap után már nem írja ki az olvasatlan üzeneteket. Az is lehet, hogy csak nem vette észre az üzidet, mert ez van nála is, és épp otthon szomorkodik, hogy miért nem írsz neki.

Amúgy engem is nagyon idegesít.

2021. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Elarulom, hogy nincs olyan hogy elfelejt teged vagy mas dolga volt.


Szimplan leszar.


Hidd el, ha erdekelned ot, akkor eleg sok mindent megtenne, hogy megnyugtassa a lelkedet is, hogy amint tud irni, fog irni. Es ezt erezned is.


Ezek a "jaj sok volt a dolgom" "jaj baratnommel voltam" "jaj wc-n voltam aztan elaludtam" "bocsi megkentem a kenyeret vajjal es kirepultel a fejembol de teljesen" meg hasonlo kifogasoknak csak egy jelentese van: leszar vagy nem erdekled.


Nem tul bonyolult.

2021. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom ez olyan ismerős nekem😅

Az exem aki igazából nem is az exem,csak kavartunk (hosszu a sztori szoval mindegy) irt nekem es mar vagy 6 honapja beszelunk. Az elejen majdnem minden egyes nap irt nekem,aztan valahogy azt vettem eszre hogy ha visszairtam neki akkor napokig nem nezte meg. Volt olyan hogy 1 hetig nem nezte meg hogy valaszoltam neki. Azt azert hozzateszem hogy mindig o keresett. Aztan eljutottam arra a pontra hogy akkor en is igy fogok neki visszairni. Nos a legutolso beszelgetesunk kb 25.-en volt (4 nap utan visszairt) en kb 1 hetig meg se neztem amit irt es egy egyszavas valaszt kuldtem neki vissza. Azota semmit nem beszeltunk. Szerintem ezzel mindent elarultam.

Nincs olyan hogy valaki napokig nem latja hogy irtak neki.Foleg egy olyan szemely aki fontos neki. Szerintem csak szorakozik veled. 19/l

2021. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

5


"Aztan eljutottam arra a pontra hogy akkor en is igy fogok neki visszairni."


Ha ilyen gondolat merul fel az emberben, szerintem mar abban a momentumban ott kell hagyni a francba az ilyet.

2021. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem ír vissza, mert sajnos az az igazság, hogy már nem akar veled beszélni és egyszerűbb nem visszaírni, mint hogy nyersen elküldjön a tudjuk hová.
2021. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ritka esetben, de az is előfordul,hogy egyszerűen csak képtelen gyorsan válaszolni sokszor, mert még maga is elhiszi,hogy annyira elfoglalt,hogy csak napok múlva tud válaszolni. Én is ismerek ilyet, senkinek nem válaszol gyorsan csak ha olyanja van.(és nem,nem naivitás,ténylegesen tudom,hogy a hozzá legközelebb állóknak is sokszor későn válaszol)

Ha meg másoknak tud gyorsan válaszolni akkor tényleg az a helyzet,hogy neked nem akar írni.

Én is rühellem az ilyet különben,inkább írja meg,hogy most(vagy soha) nem akar beszélni,mint hogy áltatja az embert.Ha meg mondjuk számon kérnéd akkor neki állna feljebb.

Ez sajnos ilyen.

2021. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
#8 A te ismerősöd sem azért nem válaszol mert azt hiszi elfoglalt, hanem mert nincs kedve. Ismerkedésnél ez leszrásnak számít, ismerősnél-családtagnál van ilyen, vannak egyéb módok hogy kimutassa hogy érdekli a másik, fontos neki.
2021. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jobban ismerem a saját ismeretségi körömet,de azért köszi :D
2021. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!