Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulikon hogyan kellene ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulikon hogyan kellene ismerkedni, és hogy jöhet össze?

Figyelt kérdés

Hali. 15.én lesz egy buli. Kinti koncertek, rengeteg fiatal. Arra lennék, hogyan kellene idegen lányokkal ismerkedni? Vagy inkább csak ismerősökkel érdemes?

Illetve, ha már pár szót váltottatok, esetleg táncoltok, hogy kell eljutni a csókig?

Lehet túlbonyolítom picit az egészet.

Nekem egész okés a kinézetem, és egyenlőre egy: szia xy vagyok, bejön a pulcsid. honnan vagy? van kedved táncolni?

Vagy valami ilyesmire gondoltam. Aztán amikor táncolunk (amit egyébként nem annyira tudok), lesmárolhatom? honnan tudjam akarja e a csaj? vagy inkább hívjam el beszélgetni, és egy csöndes padon?

Előre is köszi a tippeket, lańyok ti is leírhatjátok mit kedveltek, nektek mi felel meg :)



2021. szept. 1. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom baráti társasággal mész. Próbáljátok összehozni a ti társaságotokat olyan csoportokkal, ahol nektek tetsző lányok vannak. Csoportban könnyebb ismerkedni először. Aztán majd kialakul, hogy ki kivel szimpatizál és akkor lehet klikkekre vagy párokra szakadni.
2021. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Általában ilyen bulin mindig megyünk a társasággal, csak aztán sok mindenkit ismerek, leállok beszélgetni és végül full másokkal vagyok. Meg mindenkivel. Ez is egy jó tipp, de én inkább a egyedül/2emberes megközelítésre gondolok.

Illetve arra, hogyha megvan a bemutatkozás, hogyan tovább

2021. szept. 1. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha megvan a bemutatkozás, érdeklődj a lányról. Próbáld kideríteni, hogy milyen ember ő. Érzelmi dolgokra kérdezz rá! Éreztesd vele, hogy a személyiségét akarod megismerni és nem csak a testrészeit. :D
2021. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nekem a kérdésből az jön le hogy a testrészei a hangsúlyosabbak nem a személyisége 🤣 aki egy bulin úgy akar felcsípni csajt hogy lesmárolja az nem kapcsolatra hajt.
2021. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy kapcsolatra hajtok.
2021. szept. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!