Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy 12-15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy 12-15 éves csaj előbb veszíti el az szűzességét mint hogy legyen szakmája/diplomája?

Figyelt kérdés

Komolyan,érdekel hogy pár lánynak (Per secudum),előbb veszíti el az szűzességét,mint hogy letegyen egy diplomát vagy szakmát/érettségit?

Emellett miért van az,hogy pár csúnyaságnak előbb van szexuális "dolga" mint nekem?(Persze,mondhatnátok hogy irigység,de na,érdekel)

Miért van ez?

17 éves vagyok,és még sose csókolóztam,nem is volt barátnőm,és max strandon láttam bugyiban meg melltartóban lányokat.

Nem vagyok olyan elvárjam hogy ilyen lány meg olyan lány legyen,de miért van ez?

De miért van az,hogy egy 12-15 éves csaj előbb dobja le az bugyit mint hogy megvárná az igazit?



#Szex, szüzesség,csaj,lány,bugyi,szerelem,barát,pasi,kor #Csók,barátnő
2021. szept. 7. 20:26
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
79%
Milyen igazit kéne várnia? Minek várna?
2021. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
92%
Mi az összefüggés a diploma és a szexuális élet között? Komolyan nem értem a gondolatmenetedet..
2021. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
12-15 évesen kicsit korai lenne diplomázni.
2021. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

És akkor aki sose diplomázik az örökre maradjon szűz? Nem értem ennek mi köze van egymáshoz de ezt a kis szösszenetet olvasva amit írtál, nem csodálkozom, hogy 17 évesen még csókolózni se csókolóztál...

Nem mondta még neked senki, hogy nem szabad fullba nyomni a kretént?

2021. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1

Jó,nyilván kicsit túloztam xD

2

Na, elmondom fehéren feketén:

Az hogy 18-20 éves kamasz lánynak nem meglepő ha szexel,de egy 12-16 éves lánynak mégse kélne szexelni mert mivel:

1.

Sok fiú van aki komolytalan egy kapcsolatban,vagyis nem alkalmasak arra hogy Pl az szexet komolyan vegyék mert nem is használnak kotont,vagy sima szép fiú és madárnak tekinti az csajt.

2.

Simán csak azért szexelnek mert meg jött az kangörcsük,és már egyből lefeküdnek az " falu bikájával" vagy menők arcokkal vagy szerezz egy legnagyobb farokkal rendelkező egyedet.

Meg amúgy sokszor hallottam még láttam hogy 12-16 pár évesen már babát várnak,és mi értelme ha még állásod,lakhelyed,meg pali nincsen?

2021. szept. 7. 21:14
 6/27 A kérdező kommentje:

3

Nyilván nem akkor xD

4

Neeem,csak tudod,ez olyan mint tető alap nélkül.

Meg azért nem csókolóztam,mert antiszocális vagyok,vagyis nem olyan könnyen szerzek barátnőt.

2021. szept. 7. 21:16
 7/27 A kérdező kommentje:

4

(meg nyilván nem tudod hogy milyen vagyok monitor mögül, szóval ne szidják kösz)

2021. szept. 7. 21:17
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Nyilvánvaló milyen vagy, nem kérdés. Amit írtam nem szidás, ezek szerint nem tudod mi az a szidás. Úgyhogy szívesen. 🙂
2021. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
moat tényleg kislányok szexuális élete miatt vagy féltékeny, igazi férfias viselkedés, nem csoda hogy neked nem jut szex
2021. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

1. Diplomázni az emberek nem 12-15 évesen szoktak, nem is 18-20 évesen (akkor érettségiznek)

2. Semmi közöd ahhoz, hogy ki mikor veszti el a szüzességét, erre nincs szabály, hogy csak a diplomákkal rendelkezők szeretkezhetnek. 12-15 éves valóban fiatal, de attól még nem tehetsz semmit ez ügyben, mindenkinek a saját dolga ez.

3. A szépség/rondaság szubjektív dolog, míg te valakit szépnek/rondának látsz addig más lehet hogy pont az ellenkezőjét gondolja.

4. Van akinek nem célja megtalálni az igazit, nem is hisz abban, hogy létezik ilyen személy, és ez is teljesen rendben van, mindenki abban hisz amiben akar.

5. Ha ennyire zavar téged, hogy még sosem voltál lánnyal, akkor változtass magadon, legyél nyitottabb, adj a külsődre és ismerkedj. Sült csirke nem hullik csak úgy magától az öledbe.

2021. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!