Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xycet kérdése:

Elfogadható vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 17 éves lány vagyok lassan 18...Egy 26 éves srác szeretett belém majd pedig én is belé szerettem...

Hiába szeretem valahol az a 9 év nekem soknak tűnik amit neki is mondtam, de ő eltudja engedni.

Azt hallottam régen 11 év volt a normális, igaz ez?

Apám soha nem támogatott a kapcsolataimban csak édesanyám, de ő hozzá már nem tudok fordulni. Mamámmal rossz a kapcsolatom, nővéremmel szinte alig ismerjük egymást, húgom pedig még csak most lett középsulis, barátnőm pedig szurkol, hogy összejöjjünk és stb...

Mivel távkapcsolatról lenne szó gondolom ez sem lenne támogatva, de már kezdem megszokni apámtól 😅

Ti hogy reagálnátok rá szülőként/testvérként?

Szerintetek ez normális?

Őszinte véleményeket szeretnék, de nem, hogy minek születtem meg, meg hasonló szépségek!



2021. szept. 27. 01:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

hát bogaram, a srác még jó h eltudja engedni hiszen egy fiatal csaj ki ne szeretne barátnőnek

de ahogy így leírtad ebből nem lenne sehogy se normális v egészséges kapcsolat

maximum szexelni járnátok össze minimális programmal már ha kiszabadultok az ágyból

neked ebben a korban nem való távkapcsolat, pláne így alapok nélkül

beleszeretni meg túlságosan is erős kifejezés, vonzalom van meg egy beleképzelt cukormázas kép a dologrol de ez csak egy illuzio kb

hasonló szituban voltam az exemmel (28F 19L), távkapcsolat szerelem teljes összhang majd mikor találkoztunk és összeköltöztünk jöttek a bajok és ugyan nálunk a pasi nem a fiatal kislányra utazott a szex miatt nálatok ez azért erősen benne van a pakliban

h néha találkoztok összemelegedtek aztán megy haza éli az életét, időszakos találkák szex és megint haza

sajnos ez nem rendes kapcsolat és ebben a korban egy ilyen korú srác nem akarhat komoylat egy korodbéli lánnyal, bár ha ez neked megfelel akkor csak hajrá

ebből nem súlhet ki semmi jó kb

2021. szept. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
86%

Ebben az életszakaszban nem ideális 9 év, hiszen te még középiskolás vagy, ő már régen dolgozik.


De láttam ennél már durvábbat is, amiből boldog házasság lett, szóval ha szeretitek egymást és működik a kapcsolat, akkor hajrá :)


Itt csak az a kérdés, hogy a srácnak mennyire komolyak a szándékai; ha nem, akkor összetöri a szíved. Ha viszont komolyak, akkor személy szerint inkább legyen a lányom egy tapasztaltabb férfival, akivel jó lesz a szex, mint egy tizenéves hülyegyerekkel, aki szintén össze fogja törni a szívét, de legalább nem csinál nekem unokát :D

2021. szept. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
83%

*Mármint a komolytalan tizenéves hülyegyerekkel rossz lesz a szex és felcsinál felelőtlenül, majd összetöri a szíved.


A komolytalan huszonéves hülyegyerekkel jó lesz a szex és nem csinál fel, "csak" összetöri a szíved.

2021. szept. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Eleve a távkapcsolat rohadt nehéz. Mi az a fix időpont (legalább hónapra pontosan) mikor vége lenne a távnak? Hogy lenne megoldva, ki költözik? Anyagilag bírnátok? Mi kicsit több, mint egy év alatt kb. 1 milliót költöttünk az utazásra. Pedig országon belül találkoztunk. Milyen gyakran találkoztok? Ki menne, ki jönne? Mennyire osztanátok el a költségeket?


Kapcsolatra vonatkozóan pedig: vagytok-e annyira felnőttek, hogy elfogadjátok hogy más életszakaszban tartotok és így is támogassátok egymást? Te képes lennél megérteni mit jelent az, ha a főnöke baszogatja? Ő képes lenne megérteni a Te érettségi stresszedet?

Ja és a legdontosabb: jövőre nézve külön-külön mik a terveitek?

2021. szept. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Általában csak szexre kellenek ennyi idősen :/
2021. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Ha távkapcsolat és nem tudok találkozni mindig kár bele menni….

Pont jo lenne a srácnak időként legyen kivel szexelni….

2021. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van a korkülönbség, a távkapcsolat már kevésbé.


Találsz te közelebb is, mert minél kevesebbet vagytok fizikailag együt, annál inkább önámítás és bolond remény az egész!


A baj ezzel az, hogy könnyű rászokni, mint a brazil / török szappanoperákra, csak aztán majd hopp rájössz, hogy eltelt 10 év, és ezalatt sinte semmit sem éltél, csak a nagyrészét virtuálisan!

2021. szept. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

"Általában csak szexre kellenek ennyi idősen :/"


Ezt a felfogást én sosem értettem, na és akkor mi van?


Ha mondjuk 5 év múlva véget ér egy kapcsolat akkor mi marad belőle, ha mondjuk nem is szexeltek?


Minden kapcsolatban a szex a lényeg, amíg az működik addig van kapcsolat!

Lehet fintorogni, de attól még ez van!

2021. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Te nagyon el vagy tájolódva utolsó!

Miért mindig csak a szexre tudtok gondolni?

Emlékek maradnak meg, nem a szex

2021. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
25 éves voltam, nagyon szerettem egy akkor 17 éves lányt. De ugye a korkülönbség miatt nem hitte el, félt a reakcióktól, mit szólnak majd mások stb. Illetve zavarta, hogy én már dolgoztam, sokat utaztam, ő gimis volt. Pedig olyan őszintén senkit nem szerettem talán. Aztán teltek az évek, megnősültem, gyerekem született, boldog vagyok. De őszintén és tisztán szerettem azt a lányt, és ezen okok miatt sem lehettem vele. Fájt, kicsit talán még most is. De ez ilyen sajnos. Viszont semmi nem ad olyan örömöt mint a gyerek, az egyszer biztos. :)
2021. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!