Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam fel anyunak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel anyunak, hogy a barátomnál szeretnék aludni? Ha sikerül, hogyan beszéljem rá?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje együtt vagyunk a barátommal, és szeretnénk lassan együtt aludni. Úgy lenne, hogy én alszok nála. Már találkoztam egy párszor a szüleivel is, és őket nem zavarná. Viszont egy kicsivel fiatalabb vagyok mint ő,(és bár anya tudja amit tud) és nem tudom hogyan hozzam fel a témát anyunak, hogy szeretnék a barátomnál aludni, vagy esetleg, hogyan tudnám rábeszélni? Tudnátok nekem tanácsot adni?

Btw: 17 vagyok



2021. okt. 1. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen természetes anyád aggódása, én megengedném ha legalább már féléve együtt vagytok.
2021. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Anyu, te hogy mondtad meg a mamának, hogy a barátodnál szeretnél aludni?"
2021. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Először tanulj utána Dolgozz és ha elérted a nyugdíj korhatárt megbeszéljük hogy honnan jön a gyerek
2021. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd föl a kérdést, amit a 2. válaszoló írt, aztán tereljed a szót az ottalvásra azzal, hogy a fiú szeretné, ha ott aludnál és az anyukájának sincs elelne kifogása. (Valóban nincs? Jól tudod?)
2021. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!