Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi lánynak a kölföldi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi lánynak a kölföldi szüleivel nincs közös nyelv amit beszélhetnénk. Szerintetek hogy fog ez kinézni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt kezd elég komoly lenni a dolog , mi egymással angolul beszélünk (egy iskolába jártunk, szintén külföldön, ott ismerkedtünk meg). Szóbajöttek a szülők, az én szüleim értenek angolul, tehát azzal semmi probléma nem lenne. Az ő szülei viszont az anyanyelvükön kívül nem beszélnek mást, így nem tudnék velük szót érteni. Minden esetben kínos egy ilyen találkozás? Egyszer csak látni akarnak majd. 19 évesek vagyunk
2021. okt. 13. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem nagy gond, ha a lány fordít. Sőt, még talán előny is, mert egy-két kínos kérdést is ki lehet védeni.:)
2021. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én fiúként vagyok így a szüleimmel , remélem nem lesz kínos a barátnőmnek. Szerintem felesleges stresszelni rajta.
2021. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem gond. Nálunk is volt ilyen a családban. Majd a lány fordít, meg mutogattok.
2021. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Majd a lány fordít, nincs ezzel semmi gond. :)

A kérdés már csak az, hogy én miért úgy képzeltem el a fordítós jelenetet, hogy a lány beszélés helyett jelel nekik? :D

2021. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk mindegyik gyerekmnél így van, igaz, nem a szülökkel, hanem a nagyszülökkel. A gyerek fordít oda-vissza a nagyszülök meg a párja közt.
2021. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Ott rohad el az egész, én a feleségemmel sem beszélek közös nyelvet, ezen sem érdemes stresszelni.
2021. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem a nyelven múlik.
2021. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem orosz barátnőm volt és barátnőm fordított mindent mikor beszélgettünk, de jó pont lehet ha megtanulsz köszönni az adott nyelven
2021. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!