Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy jó ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár barátommal együtt szeretnénk elindítani egy oldalt, melynek az lenne a célja, hogy picit segítsük azokat a fiatal srácokat, akik nem túlzottan sikeresek a párkeresésben. Mindez instagramon történne, a nagyobb elérés érdekében. Az alapelv annyi, hogy fiúk által feltett kérdéseket továbbítunk véletlenszerűen kiválasztott lányok felé, akik (ha van kedvük segíteni) megválaszolják a kérdést. A választ pedig (a lány nevének és profilképének kitakarása után) megosztanánk nyilvánosan az oldalon, ezzel segítve a többieket is. Az egész teljesen ingyenes lenne, semmilyen ellenszolgáltatást nem kérnénk cserébe.

Szerintetek működhet az ötlet? Illetve lenne rá igény?

(Egyébként maga az oldal már kész van, egyelőre az elindítását fontolgatjuk.)



2021. okt. 27. 18:21
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet, csináljátok!:)
Inkább ne, nem hangzik jól!:(
Egy része jó, de dolgozzatok még rajta!
A kezdeményezés jó, de máshogy kéne megvalósítani?
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nemrossz ötlet alapból csak nem értem az alapkoncepciót. A lányok hogy magyarázzák körbe hogyan kéne felszedni magukat. Nem inkább olyan srácokat kellene kérdezgetni akik tudnak is csajozni vagy legalább tapasztalatuk van már benne?
2021. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jó ötlet, de ki lehetne bővíteni, a kevésbé sikeres, alacsonyabb önbizalmú lányokra is, akiknek a kérdéseikre fiúk válaszolnának.
2021. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
És ha pl feltenné itt a kérdéseit és ezt itt több ember is megválaszolja??
2021. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Az ötlet nem rossz, sok srácnak szüksége lenne rá. Viszont szerintem egy kérdést több lánynak is küldejetek el, lehet, hogy valami az egyiknek bejön a másiknak meg nem. Illetve több tanácsot is tudnak adni
2021. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Maga az elképzelés jó, de honnan szeretnétek választ kapni?

Én pl biztos nem válaszolnék egy olyan üzenetre, hogy “hogyan vágódjon be nálad egy pasi?”, azt hinném, fel akar szedni meg félnék, hogy visszaélne és névvel, arccal terjesztené, amit írnék. Sok lány már egy sziára is rögtön a “van barátom” szöveggel jön, aztán max kiderül, hogy amúgy csak az elhagyott iratait akarja az illető visszaadni neki.

2021. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Azért lássuk be, kedves 5ös, hogy az ismeretlenül író pasik 99%a ismerkedni akar, szóval nem csoda, hogy egyből lereagàljàk màr ezt a lányok a lehető leggyorsabban . Ha valaki az irataidat akarja visszaadni, írja azt, nem azt hogy “Szia!🙂”
2021. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Kösz a belekötést, de épp azt próbáltam én is magyarázni, hogy miért nem biztos, hogy működőképes a kérdező ötletének ezen része.
2021. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a tippet, ezt is megfontoljuk.:)

#4 Igen, ezt így terveztük, de azért köszi neked is.:D

#5 Röviden leírnánk, hogy miről is van szó, úgyhogy senki nem értené félre, remélhetőleg. Illetve az oldalra kitett többi válaszból is láthatná, hogy nem élünk vissza semmivel.

2021. okt. 27. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Kerdezo, ezek nem garanciak semmire. Nem lesz olyan ember, aki megbizik a modszereitekben.


Az en otleteim:

1.lanyok reszere is megcsinalni ugyanezt. Nem fer, hogy csak fiuknak mukodik. Vagy te is az a fajta ember vagy, aki azt hiszi a lanyoknak konnyebb?

2.inkabb discordon tevekenykedjetek. Az insta maradjon hirdetesnek. A discord sokkal jobb platform ezekre, kulon szobakkal + megmarad az anonimitas.

2021. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen!

De az olyan kérdéseket ki se tegyétek hogy hú hogykell bejutni a lány hálószobájába ésatöbbi!

2021. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!