Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz dolog, hogy nem mondom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz dolog, hogy nem mondom meg neki, vagy feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

A BME-re járok vegyészmérnökire és van egy kiszemeltem a villamosmérnöki karról. A lánnyal egy kocsmában találkoztam, egyik haverom (túlzás, hogy haver, inkább csak köszönőviszonyban vagyunk) is villamosmérnökin van, ő egy nagyobb társasággal volt, közte a lány is ott volt, aki tetszik, onnan ismertem meg. (A srácon keresztül) Azóta beszélgetünk, nagyon megkedveltem találkoztunk is párszor így társasággal, semmi komoly nincs köztünk, de jól elvagyunk. Szerintem én is érdeklem őt, amikor társasággal vagyunk, mindig mellém ül, mindig nagyon jól elvagyunk. Aludtam is már nála (nem volt szex, csak hazakísértem egyik este, aztán ott volt egy csók, meg nála aludtam, de semmi különös. Részegek is voltunk).

Nos van most egy haverom, aki villamosmérnökire akar menni és kérdezte, hogy tudok-e neki segíteni, milyen stb.

Nem tudom eldönteni, hogy megadjam-e annak a srác ismerősömnek az elérhetőségét neki, vagy inkább a kiszemelt lányét. A lánnyal nyilván jóban vagyok (ez a haverom is ismeri őt, mert egyszer volt velünk inni amikor a lány is ott volt, de nem beszéltek, max a nevét tudja, de szerintem nem tudja a lányról, hogy ő is villamosmérnökin van). A villamos mérnök srácot nem ismeri.

Azért nem adnám meg a lány elérhetőségét mert őszintén szólva féltékeny lennék, a végén nagyon összemelegednének. (Nem viccelek, ismerem a srácot, valamit nagyon jól csinál).

A másik haverom elérhetőségét viszont szívesen, csak őt egyikőnk sem ismeri nagyon. Vele így 1-2 találkoztam, a lánnyal meg azért majdnem hetente, de kb minden nap beszélünk instán, messengeren stb.


Szerintetek?

18/f



2021. nov. 7. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit belezavarodtam, de végül kibogoztam a szálakat. Szerintem a lány elérhetőségét be add meg. Írj a srácra, hogy van egy ismerősöd, beszélne-e vele. :)
2021. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 újra *lány elérhetőségét NE add meg..
2021. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, király, köszi szépen :)
2021. nov. 7. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ismertesd össze a lánnyal.
2021. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se
2021. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, mert szerintem tökéletes ismerkedési lehetőség lenne nekik, hogy “én is ezt akarom tanulni”, “mesélsz nekem a szakról”, “találkozzunk élőben, ott jobb beszélni”, “nem megyunk egyet kávézni, aztán mellette mesélsz”, stb stb..
2021. nov. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!