Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy/Miről beszélgessek azzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/Miről beszélgessek azzal a fiúval aki tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú a suliból, már több mint féléve. Ő nagyon menő, én elég visszahúzódó vagyok. De valahogy szeretnék vele beszélgetni de nem tudom hogy hogy.Meg néha szoktuk egymást nézni szünetbe, de semmi több:(

2021. nov. 19. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig legyél természetes. Ne arra gondolj, hogy “jaj, most meg akarom hódítani”.

Lazíts. Beszélgess vele, mint bárki ismerőssel tennéd. Ami foglalkoztat. Pl. könyv, zene, sport, bármi. Vagy amit tanulsz, vagy a munkád. Ne légy erőltetett, hogy most sziporkáznod kell.

Légy önmagad, ne játssz szerepet. Semmilyet. Voltaképpen bármiről beszélgethetsz. Mindenről, ami körbevesz benneteket. 🙂

2021. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt 16 évesen. A párhuzamos osztályba járt, aki tetszett. Úgy irányítottam, hogy “ véletlenül” összeütköztem vele a folyosón, mert “más irányba figyeltem”. Sűrű bocsánatkérés, viccelődés, legközelebb már beszélgettünk, aztán egyre sűrűbben, majd megvárt a suli előtt, hogy “egyfelé megyünk-“. Jó egy évig jártunk. Elköltöztek, aztán lazult a kapcsolat. De szép volt.
2021. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Pl. Menj oda hozzá, hogy na mi van, nem szólítasz meg? Akkor még se vagy olyan vagány, mint amilyennek tűnsz?


Vagy menj oda hozzá, hogy a barátnőddel szeretnél elmenni moziba, és mit ajánl, mit nézzetek meg?


Ha már nem vagytok idegenek teljesen, akkor az lenne a cél, hogy megismerd, illetve, hogy ő téged megismerjen. Tehát beszélj arról, amit te szeretsz, ami te vagy, ami téged érdekel, és ezeket kérdezd meg tőle is.

2021. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármi általános dologról. (politika, vallás nem ajánlott, mert túl megosztó témák)

Kérdezd a hobbijáról, zenéről, ha sportol, akkor arról. Olyasmikről, amikről fordított esetben te is szívesen beszélnél.

2021. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!