Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány bulizós akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány bulizós akkor esélytelen hogy összejöjjön egy olyan fiúval aki nem jár szórakozni?

Figyelt kérdés
Max később ha megunja a bulit?
2021. dec. 20. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose unjátok meg ezt a hisztit minden istenverte nap.
2021. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem esélytelen

Saját példa

2021. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én össze jöttem fiatalabb koromban egy olyan fiúval aki nem járt bulizni, csak én. Állandóan féltékenykedett, nem engedett el.
2021. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jólvan most már, ma is megkérdezted amit tegnap is!
2021. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, ha a barátnőm eljár bulizni, csak ne erőltesse, hogy én is menjek, ha nem akarok.


Vannak lányok, akiknek ez az egyetlen út az ágyba, hogy előtte lerészegedik, bulizik és öntudatlanul hagyja magát megdugni. Ha egy lány ennyi intimitással rendelkezik, akkor inkább keressen olyan pasit, aki ugyanilyen. Viszont ha csak szimplán eljár a barátnőivel táncolni, aztán normális állapotban jön haza és azért kívánja a szexet, mert szeret engem és nem azért mert részeg, akkor rendben van.

2021. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj csak és kizárólag buliban ismerkedik, akkor esélytelen, hiszen sosem futnának össze. Minden egyéb esetben lehetséges, max kimarad a közös bulizás program.
2021. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam szórakozni, de amúgy személyiség függő. Ugyan úgy bejönnek a nem bulizós lányok némelyike is mint a bulizósoké is.
2021. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!