Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le akar rázni, vagy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akar rázni, vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nem először fordul már elő barátnőmmel, hogy elköszön, azt mondja megy aludni, olyan 9-10 óra tájékán, majd másnap kiderül, hogy éjjel 1-2-ig még fent volt. Értem, hogy kell a Me Time is, de szerintem lenne korrektebb módja is ennek, mert így gyakorlatilag mondhatni, hogy hazudik. Általában ilyenkor sorozatot néz, vagy olvas, amit támogatok, kapcsolódjon ki nyugodtan, csak elég szarul esik, hogy így van lekommunikálva. Nem mellesleg utána meg sokszor van, hogy mondja, mennyire fáradt, nem aludta ki magát.
2021. dec. 28. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Tudod hogy nem csinál semmi "rosszat". Azért köszön el, mert nem szereti ha sorozatozás közben zavarják. Nincs ezzel semmi gond, ne generáld a feszkót feleslegesen 😅
2021. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fordulhat elő, hogy mondjuk nem tud aludni, pedig szeretne? Kérdezem én, akinek alvászavarom van. 10 körül már szeretek elköszönni, mert rohadt álmos vagyok, de gyakran nyomkodom a telefont még éjjel 2-kor is, mert nem bírok elaludni, bárhogy próbálom.
2021. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Egyetértek elsővel, én se szeretem ha sorozatozás vagy olvasás közben zavarnak. Nem azt jelenti hogy nem szereti a társaságodat egyszerűen nem szeretné megosztani a figyelmét. Az is lehet hogy nem tud aludni és altatásnak néz sorozatot vagy olvas könyvet.
2021. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Az is lehet, hogy csak nem kapcsolja ki a netet éjszakára, ezért elérhetőnek jelzi.
2021. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül biztos, hogy le akar rázni, csupán nem akarja a figyelmét megosztani. Vagy az is lehet, hogy nem tud elaludni olyan könnyen. Vannak emberek, akiknek órák kellenek, amíg elalszanak, míg másoknak elég, ha leteszik a fejüket és már alszanak is. Valószínűleg ő az előbbi kategóriába tartozhat és sorozatokkal, könyvekkel próbálja magát ellazítani. Vagy másik opció is van, ami szerint bekapcsolva hagyja a netet és azt írja ki, hogy elérhető. Csak lazán kedves kérdező ;) hogyha problémája valóban problémája van, azt élőben úgyis észre fogod venni rajta.
2021. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak téged ráz le. Ilyenkor másokkal chatel, ismerkedik.

Nincs kedve hozzád. Ennyi.

2021. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!