Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiú barátom állandóa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom állandóan azzal a lánnyal van, akit én a legjobban gyűlölök... Hogy lépjek túl rajta?☺️

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sokat beszélgettünk szünetekben, hát azóta úgy látszik valaki más átvette a helyem, konkrétan nem lehet lekaparni róla, persze ahogy látom ez a fiút nem nagyon zavarja, csak nekem nagyon rosszul esik (pedig semmi komolyabb kapcsolat nem fűz hozzá, de mégis nagyon zavar). Már régóta nem beszéltem vele, esélyem sincs kb, mert a kisasszony mindig ott legyeskedik mellette egész nap.. Szóval én már elengedtem a dolgot, ha vele boldogabb, meg jobb beszélgetni akkor beszéljen vele, csak nagyon dühös vagyok erre az egészre. Hogy lépjek túl rajta?😥

2022. jan. 11. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy engedted el. Forr benned a duh mert korabban nyilvan lepattintottad egy 'csak baratok vagyunk' szoveggel, aztan o tullepett rajtad, teged meg esz a mereg hogy nem te iranyitasz.
2022. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos van ilyen az életben. Nekem volt egy barátom az osztályban, nagyon sokat voltunk együtt, egymás mellet ültünk szinte mindig. Egyszer minden ok nélkül kerülni kezdett, nem szólt hozzám. Kérdeztem tőle mi a baj, csak annyit mondott hogy semmi. Hónapokig nem nagyon beszélt velem. Nagyon rossz volt, főleg, hogy nem tudtam mi a baja.

Pár hónap elteltével kezdte keresni a társaságom, persze én bizalmatlan voltam, de azért nem voltam bunkó. Akkor újra megkérdeztem tőle, hogy miért került engem akkor, csak annyit válaszolt, hogy nem emlékszik. Persze... Nem emlékszik....

Én ezt elkönyveltem magamban, rosszul esett, de ez van. Most szoktunk beszélgetni, nem utasítom vissza ha odajön hozzám, de megtartom a 3 lépés távolságot.

Nem tudom akkor mi történt, de már nem is érdekel, elfogadtam.

Neked is ezt kell tenned, ha mással barátkozik, akkor tegye. Rászállt az csajszi, neki pedig biztosan tetszik ez a helyzet.

Megértem, hogy dühös vagy, de nem tudsz mit tenni. Csak az megy, aki menni akar. Legalább tudod, hogy nem barát. Sok csalódás fog érni még az életben.

2022. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, nem, nem pattintottam le, semmi ilyesmiről nem volt szó, neki is van (volt) barátnője, nekem is van barátom..
2022. jan. 11. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Es akkor mi a kerdes? Van baratnoje, neked van baratod, engedd el a sztorit.
2022. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!