Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Lent van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Lent van a rövid story

Figyelt kérdés

Fiúk tényleg piszkáljátok a lányokat mikor tetszik nektek?

Van egy osztálytársam aki van, hogy kedves van, hogy bunkó vagyis folyton piszkál!

De azért volt, hogy valaki belőkött a hóba és ő meg ezért megfűrdete vagy folyton mellém ül ha nincs könyve valamelyik órán... mondjuk egyszer megkaptam, hogy dögöjek meg mert elég rasszista és meghalotta, higy nekem vannak néger és roma barátaim... de kövi órán meg megint mellém ült bioszon pedig mások azt mondták neki, hogy menjen hozzájuk me nekik is van könyvjük, de ő nem akart elmenni..

Nem értem!Van hogy bunkó van, hogy kedves.... belezavarodtam

(Bocsi a helyesírásért, nem az erőségem)



2022. febr. 5. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kevés az infó ezért bocsi.

Ja meg van, hogy piszkál a nevemel:

Timike, Timeácska, Timici,Timicike meg ilyenek, ami nagyon idegesít

2022. febr. 5. 20:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idősök vagytok, de szerintem ő még nagyon gyerekes és nem azért ilyen veled mert tetszel neki, hanem csak szimplán kisfiú
2022. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor jó ha szerinted nem tetszem neki, megijedtem..

Mert az egyik barátnőmnek tetszik de már nagyon rég óta és nem akartam megbántani vagy ilyesmi.. Amit nem értek, h miért tetszik neki. mert hát az tény, hogy jól nézki de nagyon idegesítő és beképzelt is! De hát ez van.

2022. febr. 5. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenkinek ugyan olyan az ízlése. Nekem sem tetszik az a srác, aki a barátnőmnek. Az már baj, ha ugyan az a srác tetszik neked is meg neki is :) (előző voltam)
2022. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz, mondjuk annak a barátnőmnek vagy 3 éve tetszik a srác aki szinte levegőnek veszi őt kivéve persze akkor mikor kell neki a házi megoldva mert ha nem lenne a barátnőm a srác rég megbukott volna...
2022. febr. 5. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán el tudnám képzelni, hogy ő csak egy érdekember, kiindulva a barátnőd "házis" és a te "könyves" esetedből. Nem érdemes vele foglalkoznod, mert éretlen és (ahogy olvasom) abszolút unszimpatikus is.
2022. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ja, én is így gondolom :(
2022. febr. 6. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!