Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témák érdekelhetik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témák érdekelhetik?

Figyelt kérdés
Nos... Sokat szoktam beszélgetni vele, főleg messengeren és ugyan mindig van témánk, ami (szerintem) mindkettőnket érdekel, de nem vagyok benne biztos. Egy olyan fiút, aki viszonylag sokat sportol, deszkázik, sok zenét hallgat és elég zárkózott milyen témák érdekelhetnek. ( én is deszkázok és zárkózott vagyok)

2022. márc. 3. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek úgy derülnek ki, hogy beszélgettek és rákérdezel. Vagy érdekli vagy nem, nem lehet tippre és külsőre megjósolni.
2022. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

A deszkázásról tudtok beszélgetni, el is mehetnétek akár együtt. De hogyha van mindig téma, akkor felesleges ilyeneken gondolkodni. Szerintem örülj neki, hogy tudtok mindenféléről beszélgetni, az sokkal rosszabb lenne, ha azért írtad volna ki ezt a kérdést, mert tényleg nincs témátok:)

Egyébként légyszi mondd már el hol találtál ilyen fiút, és én miért nem vagyok ilyen szerencsés:D

2022. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mik érdeklik még.:)
2022. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat, meg a tanácsokat! :)
2022. márc. 5. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!