Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 vagyok, bejön nekem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 vagyok, bejön nekem egy lány. beszélgetünk, de nem minden nap. discoba együtt szoktunk táncolni meg ilyenek. legjobb barátomnak azt mondta hogy jól nézek ki de nem vagyok az esete. szerintetek lenne esélyem? régóta ismerjük egymást.

Figyelt kérdés
szerintetek hogyan próbálkozzak?

2022. ápr. 4. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz be nála a diszkóban.
2022. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
38%

Esetleg próbálkozz be nála a diszkóban.


Segítesz neki?

2022. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és hogyan próbálkozzak? hívjam italra? nagyon nyomulni nem akarok mert azt nem szereti
2022. ápr. 5. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Aha, az jó ötlet.
2022. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy élőbe meg nem lehet vele úgy beszélni... kérdezek és ilyen egyszavas válaszokat ad. sokszor téma sincs
2022. ápr. 5. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire ismeritek egymást, akkor hívd el egy külön programra, ahol csak ti ketten vagytok. Ha erre igent mond, az jó jel.

De ha egyszavas válaszokat ad élőben az jelentheti azt is, hogy nem érdekled. Vagy csak zavarban van.

2022. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!