Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszenek a dark/light academia stílusú lányok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Nem egy ismert stílus, úgyhogy linkeltem pár képet, hogy el tudjátok képzelni.

A stílus képviselői szeretik a törit, filozófiát és az irodalmat, verseket és szépirodalmat olvasni, esetleg írni is. Szeretünk múzeumba, színházba járni. Ettől függetlenül amúgy ne tartom magam unalmasnak, szeretek beszélgetni, nem is vagyok visszahúzódó, humorom is van.



2022. ápr. 7. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Öltözködésre semmi extra. Viszont a leírásod elég szimpinek hangzik. Engem érdekelne egy ilyen lány.
2022. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a stílus annyira nem fog meg, de általában kedvelem a különleges emvereket. Nameg van akin ez a stílus is jól tud állni.
2022. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 miért, mi a baj vele?
2022. ápr. 7. 20:43
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Lefordítom,nem tetszik neki xd
2022. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#5 légyszi ezt fejdsd ki egy fokkal értelmesebben és építőbben :)
2022. ápr. 7. 20:48
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha maga a csaj tetszik, akkor igen, így is elfogadnám.
2022. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én imádnám, ha ismernék filozófia kedvelő lányokat, de ezek a ruhák is tetszenek.
2022. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen stílus nem jön be nekem, nem 1x találkoztam vele, nem fogott meg.

2022. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit kevered a dolgokat, kérdező. A kérdésed eleje külsőségekről szól, öltözködésről, hogy tetszik-e a pasiknak, utána meg tök másról írsz. Attól, hogy valaki humán és bölcsész beállítottságú, az még nem lesz egy stílus, ahogyan egy öltözködési stílus sem deklarálja önmagában az embert.
2022. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 franciasrac ***** válasza:
100%
Eléggé tetszik ja cukinak tartom :)
2022. ápr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!