Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi az a tulajdonság/szoká...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi az a tulajdonság/szokás ami értékelendő egy lányban?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolatomban soha nem értékeltek, pedig mindent megtettem érte ami tőlem telhető volt, mindig a kedvében jártam és mégis azt kaptam viszonzásul hogy ha együtt megyünk egy társaságba csináljak úgy mintha nem ismernénk egymást főleg ha a haverjai előtt és hasonló dolgok. Szeretnék még egy próbát tenni mással ezért is érdekelne mik azok a tulajdonságok amit értékelni tudtok egy lányban ( 18/L 180 cm 70 kg homokóra alkat)

2022. ápr. 8. 16:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
41%
Nem lehet, hogy túlságosan magad fölött lévő kategóriába lőttél amikor összejöttél valakivel, és nem szégyellne a pasid ha ugyanolyan jó külsejűek lennétek?
2022. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 StevenUp ***** válasza:
100%
Nálam az ész a humor és a türelem ami számít
2022. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Kedvesség,őszinteség,és legyen életvidám mosolygós.
2022. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Elsősorban az őszinteség. Nem baj ha nem erőssége a humor, de szeretem ha életvidám egy lány. Szeretem ha valaki természetes, laza.
2022. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
55%

#2:


Akkor kiestem, bocsi.

2022. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szenvedély

Határozottság

Megbízhatóság

Kedvesség

Türelem

Hűség

Nőiesség

Kompromisszumkézség

2022. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokra nem mész azokkal a közhelyes jó tulajdonságokkal, amiket itt találsz. Nem is feltétlenül a személyiségedben kell keresni a hibát, lehet inkább párkereséskor hozol rossz döntéseket.
2022. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

1. Egészség

2. Legyen céltudatos, önépítő, autonóm, független.

3. A kapcsolatait ne hiánykompenzációnak használja, hanem plusz fűszernek az élethez. Ne függjön másoktól és főleg ne tőlem.


Én ezeket a tulajdonságokat tartom magamban fontosnak, így a partneremtől is ezeket várom el.

2022. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, hogy az értékrendünk hasnoló legyen, tudjunk beszélgeni, megérsük egymást. Előny, de nem követelmény a humor. Párválasztásnál fontos a külső is, bár ahogy látom neked ezzel nincs bajod.
2022. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szégyellt egyértelműen , szexre voltál neki jó.. Keress hasonló kategóriában magadhoz.
2022. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!