Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak azért jelölt be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak azért jelölt be egy vadidegen csaj,mert egy diák szövetkezetnél dolgozunk?

Figyelt kérdés

Tagja vagyok egy diákszövetkezeknek.

Tegnapelőtt posztoltak egy hétvégi munkalehetőséget és kiírták hogy akit érdekel,az kommentbe jelezze. Én jeleztem is nyilvános kommentben hogy érdekel a meló.

Erre fel tegnap bejelölt egy vadidegen csaj és csak a diákszövetkezet a közös ismerősünk.

Soha életemben nem láttam ezt a lányt. Egyébként nem tűnik kamu profilnak.

Szerintetek csak amiatt jelölhett be mert mindketten tagja vagyunk az iskola szövetkezetnek?

Ráírjak valamit? Ha tetszem neki akkor nekem kéne lépni,úgyis hogy ő jelölt be?


2022. ápr. 10. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azéet ne rohanj ennyire előre.

Attól mert bejelölt még semmi sem biztos. Engem volt hogy egy majdnem az ország másik végéből jelöltek be, és akkor én is tetszettem a illetőnek?

Szerintem, lányként mondom, csak szimplán jó fej akart lenni.

De ettől persze nyugodtan beszélhetsz vele. Írj rá és majd kiderül hogy miről is van szó.

2022. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit sokat látsz bele a dologba. Simán lehet, hogy csak azért jelölt be, mert látta, hogy te is annál a szövezkezetnél vagy, de ennyi. Ha akarsz tőle valamit, akkor írj rá. De arra semmiképp se várj, hogy ő írjon neked, mert erre semmi garancia és elég valószínűtlen lenne.
2022. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Azért jelöltbe, mert együtt dolgoztok (szerintem). Nyugodtan írhatsz Neki ha szeretnél.
2022. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem írt rád, akkor én nem látnék bele többet.
2022. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!