Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne ezt megoldani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam akivel (számomra meglepően) hirtelen jóba lettünk. 1 hónapig órákat beszéltünk, valamint közös programok is voltak.

Én eléggé rossz időpontban és váratlanul tettem fel a kérdést, hogy ezt a dolgot én gondoltam e többnek, ő erre úgy reagált, hogy ez neki váratlan volt és a vizsgák után térjünk vissza a témára. Azóta hetek teltek el, beszéltünk, de eléggé felszínesen és keveset. Időközben rájöttem, hogy ez egy elsietett vallomás volt és szeretném rendbe hozni a korábbi baráti viszonyt (a kapcsolatról már tulajdonképpen le is mondtam). Mostanában lenne olyan dolog amivel kapcsolatban írhatnék neki, és utána megpróbálnám rendbe hozni. Vagy inkább várjam meg a június végét, hogy addigra mi történik? (Csak akkor már nem tudom, hogy milyen indokkal tudnék írni neki, egyszercsak a semmiből meg felhozni a témát az eléggé fura lenne)

18f



2022. máj. 10. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek barátkozni vele ha többet érzel amúgy iránta? szerintem inkább hagyd ezt az egészet, alakuljon úgy ahogy lennie kell, de nem kell azon erőlködni hogy most barátság legyen feltétlenül :D
2022. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felesleges így, de te tudod. Ez kb egyenlő egy nemmel.

Barátok meg úgyse lesztek igazán, mert felőled több van.

2022. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy nem nagyon találkoznánk többé ha úgy alakul, mivel ez az utolsó év
2022. máj. 10. 14:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg úgy érzem, hogy ha ez a beszélgetés pár héttel később zajlott volna le akkor más lett volna a válasza mivel addig alakult volna. De ott van a HA meg a VOLNA ezért ezt így nem írtam bele, mert hát a múltat már nem nagyon lehet megváltoztatni
2022. máj. 10. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, hagyd. Ha akart volna többet, akkor nem menekül el. Hiába kapálózol, ebből nem lesz semmi.
2022. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!