Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otlet? Mit csinaljak ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otlet? Mit csinaljak ebben a helyzeten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Elore is bocsi,egy kicsit hosszura sikerult..


Az a helyzet hogy van egy fiu osztalytarsam aki nagyon tetszik...lassan 1 eve lesz oktoberben.

Elegge feltuno jeleket kuld felem szerintem : normalis velem ,amikor altalaban mas lanyokkal nem, el tudok vele ugy beszelgetni , hogy utana nem hallom vissza mastol.Es aminek nagyon orulok az , hogy elegge joban lettunk a csaladjukkal. Tegnap pl este 10-ig itt voltak nalunk..😅Apum is , neveloanyum is , tesomnak a legjobb baratja ennek a sracnak az occse . Legkisebb tesomnak (masfel eves) is van tarsasaga , mert ok is oten vannak mint mi , tehat van egy ketto es fel eves tesojuk , a legkisebb.

Az lenne a kerdesem h szerintetek erdemes lenne elhivnom egy kozelgo rendezvenyre(szeptember 11-en lesz)?

Nem nagyon akarok csalodni benne...nagyon szeretem.

Kuldtem mar fele jeleket ,de nem nagyon figyeltem hogy reagal-e ra .Jah es tudja a teloszamom , mert elkert meg akkor ,oktoberben.

Elore is koszi a valaszokat !:))

(Bocsi amiatt h nem irok ekezetet )


2022. aug. 16. 15:33
 1/3 anonim válasza:

Szerintem adj neki egy esélyt!

Tudom, hogy nagyon nehéz, főleg, hogy lehet nem is tetszel neki, vagy visszautasít, de lehet, hogy jól sül el, tetszel neki, és összejöttök.

Gondolom kicsit rossz, hogy nem tudod mit tegyél, de szerelmes vagy belé, viszont, ha beszélsz vele, elhívod erre a bármire, és bármit is mond tuti megkönnyebbülsz. Ha igent mond azért, ha nemet, akkor meg azért, mert tudod már, hogy mi a helyzet.

Én is pont ugyanígy vagyok egy kedves lánnyal azzal a csavarral, hogy ő nem is igazán használja a Messengert, vagy én nem tudom mit csinál, de nem is igazán válaszolgat, így nehéz bármit is megkérdezni tőle ://

De minden esetre hívd el, tuti jobb lesz!!


UI.: ez olyan mit egy film. Ott is van egy tetőpont, ami után jön a megoldás, ami lehet jó is meg rossz is, de a nézőben nagy megkönnyebbülés lesz utána


Sok sikert!

(Bocsi, ha én hasznaltam ekezeteket :)

2022. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen!

Minél több közös program lesz, annál jobban megismeritek egymást.

A jelek küldözgetését meg nyugodtan felejtsd el, a legtöbb fiú nem érti. A meghívást azt jobban.

2022. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 ,#2 köszönöm! Egyébként én sem használok messengert , így csak személyesen tudom megkérdezni😅
2022. aug. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!