Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne fura egy 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne fura egy 19 éves fiú és egy 14 éves lány kapcsolata?

Figyelt kérdés
A korkülönbség miatt
2022. aug. 17. 18:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyan 16 év alatti lánnyal, aki elég érett lett volna hozzám. Szerintem fura lenne az idősebb félnek, főleg, ha konfliktus kezelésre kerül a sor. 19/f
2022. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Úgy tűnhet eleinte hogy oké, de aztán kijönnek a különbségek. 14 évesen én is idősebb srácokkal akartam lenni, volt hogy voltam is, de így visszagondolva nagyon nem volt rendben, nagyon kislány voltam még hozzájuk képest, pedig én még érettebb is voltam (szar gyerekkorom volt, gyorsan fel kellett nőnöm) mint a legtöbb korombeli lány.
2022. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
92%
Én személy szerint nem mennék bele, mivel azért egy 14 évesnek, és egy 19 évesnek teljesen más az érdeklődési köre. Arról nem is beszélve hogy nagyon megbánnátok mivel nagyon sok ember ellenezné, gondolom szülők sem örülnek annyira. De most gondolj bele te 14 évesen összejöttél volna egy 19 évessel?
2022. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire.
2022. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem fura lenne, hanem helytelen. Előbb-utóbb előjönne a korkülönbség hátránya, na meg ki tudja mit szólnának a lány szülei.
2022. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Tudom, hogy meg fogom kapni a lányok előbb érnek, meg hasonló dumákat, de egy 19 és egy 14 évesen semmilyen dimenzióban nincs azonos szinten, ha csak a 19 éves nem egy életképtelen szerencsétlenség. 19 évesen a legtöbben elvégezték a gimit, a 14 meg épphogy csak kezdi. Volt már tapasztalatom ilyen hű de érett lánnyal, és ez csak addig látszott, amíg kontrollt tudott gyakorolni mások felett. Utána pedig elég könnyen leesett az éretlensége.
2022. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

En igy voltam. O erettebb volt en meg egy gyerek. Jol mukodott a kapcsolat 2evig. Amikor megismerkedtünk nem tudtam hany eves, a szimpatia elobb kialakult mint hogy kiderult hogy 9.es.

Nem szexre kellett, tiszteletben tartottam az akaratat, a szulei akaratat hogy a suli az elso stb. Jo fejek voltak a szulok, nyilvan lattak hogy nem kihasznalni akarom a lanyukat, es amugy is ertelmes, intelligens vagyok. Szerintem az elso beszélgetés alapjan leszurtek ezt igy nem problemaztak.


De ehhez nyilvan kellenek a szulok, a srac es a lany megfelelő hozzaallasa a dolgokoz.(hogy mukodjon)

2022. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ritka, hogy ez jól működjön, a fiatal lány nagyon gyorsan változik.

A lányok valóban korábban érnek, de csak 1-2 évvel!

2022. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a korkülönbséggel nincs gond és nem is mondom, hogy nem műkődhet. Viszont, mint emberismerettel és szexuál/gyermek pszichológiával foglalkozó személy én azt mondom, hogy nagyon gondold át a dolgot. Egy 14 éves nagyon sérülékeny, befolyásolható, hiába képes a döntés hozatalra, hiába képes a konszezuális beleegyezésre(Itt most a szexuális együttlét beleegyezésére gondolok elsősorban), a racionális gondolkozásra szinte biztos, hogy nem képes még(Vagy legalábbis nem olyan szinten) és így nem is biztos, hogy képes helyesen, felelősségteljesen dönteni, ő nem feltétlenül fog nemet mondani, ha érdekli, ha nem a téma, de ha "akarja" sem feltétlenül azért, mert tényleg akarja, de ez már más téma. Tudom, a mai fiatalok így meg úgy, de annak is megvan a maga előzménye, hogy egy 14 éves olyan lett, amilyen, de ebbe egy itteni kamasz nem lát bele(Azok az idősebb pasik, akik direkt ilyen korúakkal jönnek össze, mert "taníthatóak", főleg nem, őket nem is érdekli), mert nem ez a szakterületük, érdeklődési körük, ugyan honnan tudhatnák, ha még saját magukat sem ismerik(Nem bántásból).
2022. aug. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

"* Veszélyes területet jelent a 14 – 18 közötti korosztállyal történő szexuális cselekmény végzése, amennyiben az idősebb fél 18 év felett van.


Elvileg a beleegyezési korhatár értelmében a 14. életévét betöltött személyi körrel konszenzuális szexuális kapcsolatot lehet létesíteni, így alapesetben az ilyen kapcsolat jogilag nem büntetendő, ugyanakkor számos problémát felvet, ami miatt – az idősebbik fél szemszögéből nézve – az ilyen jellegű kapcsolat létesítése nem tanácsos."


Forrás, és bővebb leírás itt:


[link]

2022. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!