Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány megcsókolt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megcsókolt, biztosan bejövök neki?

Figyelt kérdés
Azóta mintha kerülne, pedig szertinem jól csináltam.

2022. okt. 15. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha részeg volt, akkor valszeg csak ribiskedett. Szokásuk.
2022. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom tetszel neki, és egyértelmű jelet akart küldeni. De te annyira bamba vagy, hogy még ezt is képtelen voltál felfogni és lereagálni, ehelyett itt kérdezgetsz, hogy mi volt ez.

Ezek után érthető, hogy kerül.

2022. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért kevés infó. Milyen helyzetben csókolt meg? Mennyi ideig tartott? Mi történt a csók után?
2022. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Iskolai afteren. Alapból ismerem a lányt. Próbáltam vele suliban beszélni, de mintha offolna. De gondolom nem csókolna meg olyat még ivás után se, aki kicsit sem jön be neki
2022. okt. 16. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Iskolai afteren... Ezzel mindent elmondtál szerintem. Buli volt, ribiskedett, ne agyald ezt túl. És ne gondold azt, hogy ribiskedés közben a csajok nem akadnak össze olyannal, akitől másnap a hideg rázza őket. Bulikáznak, bebszcsikáznak, élvezik az életkét stb stb, aztán másnap meg offolgatnak, mert józanul már ciki a dolog szegénykeknek. Nincs ebben semmi extra, ilyenek és kész.
2022. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

#5-os :

Bulikaznak, bebszcsikáznak... XD


Am kérdező egyetértek az 5-el.

2022. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oksi köszi, akkor én is hagyom.

Abból indultam ki, hogy én rá se néznék buliban olyan csajra aki nem szimpatikus.

2022. okt. 16. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
A részeg tinilányok egy kaptafára készülnek, ugyanaz a séma: iszik, jó hangulata lesz, aztán kb bármit megcsinál, ami az eszébe jut, vagy ráveszik. Szimplán nincs bennük tartás, mert éretlenek. Másnap és utána már bújdosnak, vagy nagyképűsködnek. Teljesen jellemző, nem akart ez a csaj semmit, az sem biztos, hogy bejössz neki, csak épp te voltál ott, akivel lehetett valamit kavarni épp, a félhomály tudatával. Ettől érezte magát lazának és magabiztosnak a kisegér. Ennyi volt az igénye, hagyd a francba szerintem.
2022. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!