Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pattintanak le a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pattintanak le a lányok átlátszó kifogásokkal?

Figyelt kérdés
Már rég óta foglalkoztat ez a kérdés, valahányszor visszautasítottak, sose mondták a szemembe, hogy "bocsi nem vagy az esetem" vagy hasonlók, hanem mindig elkezdtek kertelni. Az egyik lány, akibe régóta szerelmes voltam, azt mondta, hogy ő nem akar barátot, szerinte 18 éves koráig biztos nem lesz neki (félreértés ne essék akkor egyidősek voltunk). És most, egy évvel később úgy látszik mégis meggondolta magát. Hasonló képpen történt tavaly, amikor két nap "járás" után gondolta meg magát, hogy nem akar ő kapcsolatot, láss csodát két hónappal később neki is lett barátja. Szóval elég sokféle kifogást hallottam már, de sose tudtam meg mi állt a háttérben. Sokszor hivatkoztak még sulira, szabadidő hiányára is.

2022. nov. 15. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

#10


Az is ösztönvezéreltség, hogy nincs önkontrollod és önkritikád, ezért hisztizel, kombinálsz, drámázol, meg játszmázol.


1-2 nap nem leszarás, hanem life. Egyébként ő is írhatott volna. Peak retard volt az a lány akivel 1-2 hónapig beszélgettem, nem akart talizni mert volt valami térdműtétje, és az milyen béna úgy hogy nem fullos, aztán egy hétig nem volt netem (egy olyan diktatúrában voltam ahol nem volt elérhető internet), az alatt levarratta magát valakivel, és kighostolt, azóta is neki áll feljebb. Nyilván csak röhögök rajta, mert aki ennyi az ennyi, de ez tök általános tapasztalat a 16-25 közötti lányokkal. Nyilván sok pénisz áll sorba az ajtó előtt, és megtehetik, hogy hulladék személyiséget fejlesztenek, de azért ennek a társadalmi megítélése nehogy pozitív legyen már.

2022. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"1-2 nap nem leszarás, hanem life. Egyébként ő is írhatott volna"


Magamból kiindulva azt hittem írt.

2022. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A kedves hatosnak üzenem, hogy attól hogy kioffolt, nem törlöm ki az életemből. Nyilván alig beszélek vele, de ugyanúgy találkozok vele, a mindennapjaim része, mert elkerülhetetlen. Így tudtam meg hogy van barátja.


Én teljesen átlagos kinézetűnek mondanám magam tehát nem "szarul nézek ki" és értelemszerűen nem hajtok rá a legmenőm, legszebb lányokra akiknál tudom hogy nincs esélyem.


"Ha pedig megmondjuk, hogy szarul néztek ki, gyerekesek és felelőtlenek vagytok meg nem akarunk egy korából adódó játszmázó kisfiúval kezdeni"


Ezt az általánosítást kikérem magamnak, én nem általánosítottam minden lányra.

Én nem fogok könyörögni senkinek miután nemet mondott. Nem vagyok 12 éves. Ennyit erről

2022. nov. 16. 15:33
 14/20 NTBS ***** válasza:
100%
Mert a világ kinyílásával mindkét nem azt hiszi, hogy jön egy még szebb, még jobb. A szép az egészben, hogy a többségnek nem jön el. 15-20 év múlva rájönnek, de akkor már késő.
2022. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

14: hirtelen vilag kinyalasat olvastam :)

Amugy igazad van. Mindig jon aki jobb (nak tunik) aztan meg a koppanas….

2022. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
14, abszolut egyetertek en is ezzel. Nekem mindenki azt mondja, milyen sportos, helyes srac vagyok, aki nagyon kedves es figyelmes is, de a valosagban nem kellek azert sehol. Persze, en is azt gondoltam annal az egy-ket lanynal, akik nyitottak felem, hogy talalok naluk jobbat. Ugy nez ki, nemhogy jobbat, de leginkabb senkit. Megj a valogatas ezerrel. Akkor van mazlid, ha suliban vagy meloban meg tudod nyerni a kinezeteddel es szemelyisegeddel, mert ez hosszu folyamat es ha nincs kenyszer, senki nem var rad ennyit. Kivetel, aki nagyon alfa, de az ritka es torz elvaras mindenkinek ot varni mint csodas partit. En kutyas vagyok, nagyon kisportolt (nem kigyurt) es diplomas. Tojnak ram… :)
2022. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

Ennek több oka is lehet.


Egy csaj olyan, hogy a környezetének is meg akar felelni, (nem eshet folt a becsületén) de ha már TE sem vagy elég magabiztos és nem látszik rajtad, hogy mi a célod a kapcsolattal akkor kosarat fogsz kapni!


Ezért jobb ha nem hagyod túl sokat gondolkodni a nőt, hanem teszed amit tenned kell, aztán majd utána elszámolsz / megmagyarázod.


Legrosszabb esetben kapsz két pofont naés? Túléled!


Ne hagyd ki a lehetőségeket, csak tudd hol a határ!

Próbálj elegánsan rámenős lenni!

Ha már belement és neki kell magyarázkodnia akkor megfogtad!

2022. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17, egyetértek nagyrészt. Legalábbis erősen ez a megérzésem, így van.
2022. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatosak. Nem akarnak megbántani.
2022. dec. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A 4 est én a közepéig elolvastam aztán rájöttem, hogy kb örök szingli lehet.


Engem azóta utasítanak lényegesen kevesebben vissza amióta nem vagyok jelen közösségi médián semmilyen szinten és úgy állok hozzá ha nemet mond valaki, hogy "na te se tudod anyukám, hogy mit hagysz ki, további jó pöcögtetést magányos estéiden" :D

2022. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!