Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, akik szerint a könyvmoly lányok vonzóak?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre magam körül,hogy a korosztályom béli fiúk inkább ezekre a szőke libákra figyelnek, akik két értelmes gondolatot nem tudnak megfogalmazni, de cserébe jól néznek ki

Ez tényleg így van, vagy csak én látom ezt? Tényleg nincs igénye senkinek egy akármilyen kapcsolatban arra, hogy tudjon a partnerével érdemi kommunikációt folytatni?


2023. febr. 13. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy könyvmoly van az elején nem jelent semmit, hacsak nem egy könyvtárban ismerkedtek meg. Nem látszik rajtad hogy az vagy, szóval ez már csak az ismerkedés során derül ki. Nameg a könyvmoly is egy elég széles spektrum, lehet valaki könyvmoly és magamutogató tiktokkųrva is egyszerre, de akár olyan zárkózott is hogy atommal sem lehetne kirobbantani a kis világából.
2023. febr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
98%
Tőlem lehet fűnyíró is csak lehessen vele épkézláb párkapcsolatot létesíteni.
2023. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
Hosszú kapcsolatra ez a tipus a legalkalmasabb szerintem
2023. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
96%
Én is hasonlóképpen vagyok ezzel, ahogy az előttem válaszolók írták, így nem írnám le mégegyszer. De a lényeg tényleg az, hogy ha nem végletekről beszélünk, akkor nekem sokkal jobban tetszik az, ha olvas, mintha a telenjonát basztatná egész nap. Valamelyik nap is láttam egy lányt a vonaton. És főleg az fogott meg benne, hogy nagyon egyszerű lánynak nézett ki (jó értelemben véve). Nem volt agyon sminkelve, nem volt 4 centi hosszú körme, öltözködése is teljesen átlagos volt... na ő is könyvet olvasott például és mocskosul bánom már, hogy nem mentem oda hozzá
2023. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy a vonzóság nem egy dolgon alapul. Hiába mondom, hogy ez a tulajdonság vonzó számomra, ha az összkép nem tetszik.
2023. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
38%
Igen. Itt vagyok. Csak én kicsit idős vagyok fiúnak.
2023. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Az, hogy valaki könyvmoly, tehát sokat olvas, nem garancia arra, hogy érdemi kommunikációt lehet vele folytatni. Attól hogy elolvastál 200 tini szappanopera jellegű könyvet még nem alkalmasabb egy komolyabb beszélgetésre.


2. Tekintettel a korosztályodra, jellemzően a külsőségek számítanak. Így az, hogy könyvmoly vagy és mellette nem túl előnyös a külsőd, sokat ront az esélyeiden.


3. Nekem tetszenek a kicsit zárkózottabb, melankólikusabb stílusú nők, akik szeretnek olvasni, ha mellette nyitottak a való világra is. Viszont ettől még kell hogy legyen kölcsönös fizikai vonzalom.

2023. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen és tapasztalatom szerint sokkal szexibbek négyszemközt, mint a megjátszós menő csajok. Az olyan liba típusúak azt se tudják hogy fogják meg jól a f@rkat.
2023. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!