Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet túlpörgettem az agyamat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túlpörgettem az agyamat azzal, hogy a kiszemeltemmel átélt eseményeket(összenézések, beszélgetések) százszor végiggondoltam? Bele lehet ebbe fárasztani magunkat?

Figyelt kérdés

A lány kiszemelt és 17 éves fiú vagyok!


Szerelmes vagyok/voltam egy lányba, egy pénteki nap úgy éreztem már nem érzek iránta semmit, de közben már folyamatosan megállás nélkül rágondoltam; majd hétvégén, hogy már pénteken kijelentettem, hogy nem érzek iránta semmit, nem gondoltam rá annyit, de még mindig gondoltam rá miközben bármikor, bármit csináltam, csak már nem úgy, hogy folyamatosan, majd következő hétfői nap, mikor megláttam visszajöttek ugyanazok az erős érzések, majd megint százszor átgondoltam az eseményeket és megint ugyanazt érzem, mint a bizonyos pénteken(ami két hete volt)!


Azért gondoltam rá ilyen megszállottan, mert nagyon szeretem/szerettem és nem akarom, hogy csak a barátom legyen, vele szeretnék lenni, nem tudom mással elképzelni az életemet!



Én azt gondolom, hogy lehet csak túl sokszor(százszor vagy többször) pögrettem át az agyamba az eseményeket amiket átéltünk! (összenézések, beszélgetések)


Remélem, nem értelmetlen hülyeség amit most írtam! :(


2023. febr. 20. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy, ezért sokat gondolsz rá. Mi a kérdés?
2023. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem terhelődik túl az agyad. Nyugi, ez normális.
2023. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es Az a normális, hogy sokat gondolok rá? Vagy az a normális, hogy ha sokat gondolok rá és utána úgy érzem nem szeretem?
2023. febr. 20. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy sokat gondolsz rá.

Nem lehet csak úgy pikkpakk kiszeretni valakiből. Nincs olyan, hogy kijelentem, hogy mostantól nem szeretem. ez egy folyamat. És te még nem értél e folyamat végére.

2023. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es De én nem is akarok kiszeretni belőle! Én nem tudnék csak barátként tekinteni rá! Mióta így érzek nagyon össze vagyok zavarodva és nagyon rosszul érzem magam!
2023. febr. 20. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az normális hogy sokat gondolsz rá. Sőt még az is ,hogy százszor végiggondolod a közös pillanatokat


Az a nem normális,hogy kiírod ugyanazt a kérdést legalább 3szor,csak átfogalmazva.

2023. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A lány tetszik neked, és az hogy 0/24-ben rá gondolsz ez normális. Igazából nem kell pont a kiszemeltednek lennie, úgy is tudsz sokat gondolni valakire, pl egy barátra, ha valami aggaszt vele kapcsolatban.

Azért pörgeted újra a fejedben a jeleneteket, mert szereted azt az érzést amit ilyenkor érzel, (amúgy én akkor érzem ezt, amikor nagyon rajongok valami iránt pl sorozat, és újra és újra megnézem azokat a jeleneteket)

Az a baj, hogy te magadtól elvárod, hogy jobban szeresd őt, mint ahogy most szereted. Néha sikerül, néha nem. És mivel szereted, ezért természetesen érzed, de amikor nem sikerül csalódottabb vagy, és azt gondolod, hogy már nem szereted, mert valljuk be ez az egész nem olyan szinten természetes, hisz te direkt gondolsz újra és újra rá és nem magától jön.

Amikor valaki szerelmes ezen nem kell dillemmáznia. Ez közel van hozzá, de nem teljesen az, viszont több mint sima tetszik nekem.

Egyetlen tanácsom, hogy ne agyalj rajta, csak éld meg a pillanatokat, és ne erőltesd, mert úgy lesz tökéletes.

2023. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es Köszönöm szépen a tanácsot, én is így gondolom! Remélem menni fog!
2023. febr. 21. 08:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Viszont a másik kérdésedben írtad, hogy már többször elutasított, szóval maradjon így ez az állapot, inkább csak gondolj rá sokat.
2023. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!