Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem élveztem az első a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élveztem az első a csókot? Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja randizok egy fiúval, ő az első, akivel komolyabban is ismerkedek, szóval elég tapasztalatlan vagyok még. Nagyon sokszor ölelkeztünk már, sokszor fogjuk egymás kezét, az érintés is nagyon jól esik tőle.

A napokban megtörtént az első csókunk is (nekem teljesen az első volt, neki már nem). Én viszont konkrétan semmit nem éreztem sem a csók közben, sem utána, csak annyit, hogy ez elég fura és nem tudom, mit élveznek ezen annyira mások. Eléggé el is ment a kedvem a további csókoktól. :( A fiú azt mondta, hogy neki viszont nagyon jó volt a csók.

Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy mégis mi történik velem, mert pl. a nyakamat is puszilgatta a fiú, az viszont nagyon jó érzés volt.

Változhat még a hozzáállásom a csókhoz? Lehet, hogy éretlen vagyok még hozzá? Vagy nem a megfelelő emberrel történt? Mert nagyon kedvelem ezt a fiút, de úgy érzem (még) nem vagyok szerelmes belé.


17/L



2023. márc. 1. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Biszexuális estleg, leszbikus vagy.

Érdemes lenne lánnyal kipróbálnod mindenképpen.

2023. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj ez kimaradt, hogy csak fiúk tetszettek eddig, szerelmes is voltam fiúba. A lányokhoz nem vonzódom.
2023. márc. 1. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is fura volt az első csók, nem annyira élveztem, max a tudat esett jól. Viszont aztán a többi csók egyre jobb és jobb lett. Ne aggódj, lehet csak furcsa érzés volt elsőre, de egy idő után jó lesz, és élvezni fogod :)
2023. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szar volt az első…mármint én csináltam amúgy rosszul nem a lány..egy ideig én sem szerettem de kb 2 hét alatt bele jön az ember, utána már jó lesz meg izgató stb
2023. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nyilvan nem vagy szerelmes a sracba. Ha az lennel elvezned, mert a tudat hogy csokolozol azzal akit imadsz boldogga tenne es megszepitene a csokot.

Mert onmagaban a csok nem elvezetes. Ahhoz az legyen kellenek az erzelmek. Sokaknak eleg a vonzalom,nyilvan neked nem.

2023. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel majd jobb lesz. Szerintem akkor térj vissza ehhez a kérdéshez, ha sok csók után sincs változás.
2023. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ment mindenkinek a zöld :)
2023. márc. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!