Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy kapcsolatban lévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy kapcsolatban lévő srác telefonján van pár ilyen, elalvást segítő videó?

Figyelt kérdés

Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=T0PCsVpMxMc


Mert sokan este isznak egy sört, vagy bevesznek egy gyógyszert, de ő meg erre alszik el.



2023. ápr. 25. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, vannak, akik simán, csak elalszanak. :D
2023. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Olvassál, attól majd bealszol.
2023. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Ez neked Milf?
2023. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én is szeretem az ASMR videókat, mert tényleg elaltatnak. De én mondjuk rejtegetem a párom elől, mint a drogot, mert cikinek tartom, hogy perui kecsua nők spirituális limpia kántálására szoktam elaludni.
2023. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nonameboi ***** válasza:
100%
Nem az, vannak akik ezt kedvelik, mert ez nyugtatja meg öket. Lehet vannak elalvási nehézségei, nekem is voltak, csak én meditációs zenére aludtam el, meglepöen sokat segítenek!
2023. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nem látok ezzel semmi gondot. Mindenkit más nyugtat meg és mindenkin más segít. Igaz, én nagyon nem vagyok oda az ASMR műfajért, de ha neki ez segít akkor hadd tegye.
2023. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hungarikum_202 ***** válasza:
75%
Nem.
2023. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ezzel gond.
2023. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Én még mindig azt mondom, jobb ez így, mintha szexuális tevékenységet előidéző tartalom lenne - kiskorúakról.
2023. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
73%

Vicceltek? Tök normális ha vannak elalvasi szokásaitok. Ki bizonyos fényre, hangra. A rokonok neszelésére. Zenén,sportközvetítéseke,természetfilmeken jól el lehet, még egyszer orál közben is elaludtam. És ébredtem😀 Na azt minden keddre bevezetném. A lényeg ,hogy egyfajta meditatív allapotba kerülj

Eső és szél hangokra ,erdő, dzsungelhangokra. És kinn a természetben ,a kertben nem is kell internet sem. A pestiek a város zúgására alszanak és vidéken meg fura az első északa. Nekem meg pesten nem megy az alvás a körúton lévő lakásokban pl. De ha a kutya mellém fekszik az is nagyon pihentető. Már ha elférünk kényelmesen. Arra elaludni ,h ott szuszákol egy 40 kg-os pit... én nagyon jól alszom.

2023. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!