Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet így ráírni Messengeren egy lányra, akivel előtte beszélgettem már kb egy órát?

Figyelt kérdés

Volt egy vizsgám a héten. Utána a terem előtt spontán beszélgettünk egy lánnyal, majd bemutatkoztunk. Mikor elindultunk kifelé az iskolából egy óra csevegés után, összefutottam a bátyámmal, aki felajánlotta, hogy hazavisz autóval. Már majdnem elhívtam volna meginni valamit, de elköszöntünk egymástól és mentünk a dolgunkra.

Itt jön a lényegi rész: A vizsga eredmények pont abba ez iskolába lesznek kitéve, ahova a lány jár, tehát amúgy is be kell menjek hétfőn vagy kedden(a nap még nem biztos). Arra gondoltam, hogy holnap ráírok Messengeren, hátha többet tud nálam és közben szépen lebeszélni egy találkát. Szerintetek jó ötlet ez így? 17/F


2023. máj. 18. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez tök jó ötlet! Egy próbát mindenképpen megér, pláne ha láttad rajta hogy ő is élvezi a társaságodat
2023. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tudsz vele találkozni, akkor jó ötlet.

De ha tudsz találkozni, mindenképpen személyesen jobb! Sokan nem szeretik, ha neten írnak :/

2023. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jó ötlet, ennyiből meg már minden csaj eldönti szimpatikus vagy neki vagy nem,ha igen akkor kifejezetten örülni fog, ha nem akkor meg fejre is állhatsz akkor se lesz sikered.
2023. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet.
2023. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, sok sikert!:)
2023. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!