Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltak már hasonló ciki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak már hasonló ciki sztorijaitok?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy kiírok mégegyet, mert tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van már. Viszont nagyon szeretek ilyenek olvasni és remélem hogy így írtok még többet. Várom a minél cikibb sztorikat, trollok kíméljelenk! Ja amúgy ha szeretnétek hétvégén leírom az én sztorimat is, csak az egy kicsit hosszú és most sajna nincs több időm.

2023. máj. 30. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mihez hasonló?
2023. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam, majd leírom a sajátomat ha akarjátok, de most nincs időm. Bármilyen cikis sztori jöhet.
2023. máj. 30. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem most 1 ugrott be de az nagyon kellemetlen volt.

Volt barátommal megbeszéltük hogy talizunk mivel én szakítani szerettem volna és természetesen nem írásban hanem élőben.A srác tökre örült hogy lát és kb semmit se sejtett (első barátnője voltam ezért volt ennyire tapasztalatlan).Megérkezett a busz (nem városi volt) és köszöntem majd elkezdem mondani a szöveget amit érzek.Ez a fiú fel sem fogta hogy most én szakítani akarok vele és megkérdezte hogy most akkor felmegyünk e hozzám.Mondom hogy nem mivel szakítunk épp.Majd ha ez még nem lenne cink megálltunk egy forgalmas helyen és mondtam hogy akkor szia.

2023. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Rosszul sült el egy poénnak indult trollkodás.:/
2023. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, haverom azt írta egy 13 évesnek, hogy megkoppintaná a méhét, poénból, a szülők meg feljelentették a srácot.
2023. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!