Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírhatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírhatok?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron diákmunkán együtt dolgoztam egy lánnyal, szerintem eléggé meg is kedveltük egymást. Úgy köszöntünk el egymástól, hogy jövőre is ugyanott fogunk dolgozni. Én vissza is jöttem ide dolgozni, azonban ő nem. Azon gondolkoztam hogy ráírok, de azert ez kínos lenne, nem?

Annyit még, hogy most az öccse dolgozik itt.



2023. jún. 21. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

egy bölcs zöld szar 1977-ben egyszer ezt mondta:

"Tedd, vagy ne tedd, de soha se próbáld!"

hajrá :)

2023. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel a melós dologgal simán ráírhatsz.
2023. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Wow, ugyan azt élem át, mint te. Tavaly nyáron diákmelón csomó csajjal jóba voltam, de nem beszéletem utána velük. De most meghívott az egyik bulizni, úgyhogy talán lesz valami. Melyik városban dolgoztál amúgy? Nem tudom, hátha kollégám voltál, brutál sok diák volt múlt nyáron Óváron a Wahlban :D. Bár az a vicc, hogy én is tettem ígéretet egy lánynak, hogy visszamegyünk a mostani nyáron, de nem vesznek fel diákmunkásokat :(.
2023. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13 Áhh, szerintem biztosan nem voltubk kollegak.:(

De szurkolok hogy jól sikerüljön a buli^^ Majd írd meg hogy mi lett:)

2023. jún. 22. 10:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Ráírhatsz. Golyóstollal :D
2023. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!