Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van oda a tinilányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van oda a tinilányok nagyrésze Harry Styles-ért?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira gáz az a pasi, férfinek semmiképpen nem tudnám nevezni. Semmi férfias nincs benne. És a mai tiniknek ez az ideálja. Ez szerintem nagy szégyen. Hová tart a világ, ahol a felnövő generációnak ez a példaképe?

Szívesen megismerném a rajongók gondolkodásmódját, hogy mégis miért jön be nekik, mint pasi?



2023. jún. 22. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Nekem bejön, mint pasi.
Egyáltalán nem jön be.
Egyetértek veled, ez nem nevezhető férfinek.
38 szavazat
 1/10 hungarikum_202 ***** válasza:
77%
Olyan opció miért nincs a szavazásban, hogy "fogalmam sincs, hogy ki az a Harry Styles"?
2023. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
régebben justin bieberre oda voltak érte, ő sokkal lányosabb volt...
2023. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 igazad van. Az nem jutott eszembe.
2023. jún. 22. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok rajongója, de arra már gondoltál, hogy lehet pont azért jön be nekik ? A legtöbb lány nem szereti az ultra férfias hapsikat.
2023. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Vagy pedig a zenéért, stílusáért szeretik. Nem vagyok Harry Styles fan, de ha valakiért rajongsz, az nem azt jelenti hogy ő az ideálod. Én is szeretem Jenna Ortegát, lány létemre, és még sem vagyok leszbikus.
2023. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy tipikusan olyan kérdés, hogy neked személyesen problémád van vele, ezért kiírsz róla egy ilyet. Egyszerűen tetszik a tiniknek az arca, a dalai, a megnyilvánulásai. Ennek nincs oka, egyszerűen az agyuknak ő a szimpatikus látvány.
2023. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Már látom a lepontozást.

Számomra Harry Styles, mint valós személy sajnos elképzelhetetlen, ugyanis még nem láttam élőben, (de bakancslistás, hogy eljuthassak a koncertjére), de biztos vagyok benne, hogy a valóságban is egy ragyogó személye van.

Amikor mély ponton voltam, rengeteget segítettek a zenéi, az egyik dala segített felismerni egy valós problémámat, amire azóta már megoldást is találtam és boldogabb az életem. Rengeteget motivál, miatta merek önmagam lenni.

Nem mellesleg kifejezetten jól néz ki, a férfiak 90%-nak, aki b*zizza (csak mert felöltözik úgy, ahogy szeret/a profilja elvárja), vékonyabb a karja, mint Harrynek ;)

2023. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
#7 Ne aggódj, az irigyek mindenkit lepontoznak. Egész nap ülnek a gép előtt és ha egy náluk sokkal szebb és sokkal sikeresebb embert kell fikázni, akkor egyből ugranak. Érdekes, mindig azok b*zizzák, akik rondák, mint egy varangy.
2023. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
"Semmi férfias nincs benne" - És ő még ígyis sikeresebb és vonzóbb ember, mint a sok ronda lepontozó.😂😂
2023. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
92%
Én személy szerint nem vagyok oda a kinézetéért. Engem inkább a zenéje vonz. Azt meg hogy a tinilányok többsége miért van oda érte azt csak ők tudják.
2023. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!